Wpis z mikrobloga

Puść kawałek i zjedz za darmo pizze! #rozdajo #jedzenie

Mam dla was dziś prosty deal - Wśród plusujących opłacam pizzę z dowozem (x<35zł).
Każde 100 plusów to dodatkowa pizza. Losowane #mirkorandom zrobimy jutro na wieczor -> 15.02.

Całe życie pracuje nad muzyką i w końcu nadszedł dzień w którym ruszył mój pierwszy singiel, stąd będę bardzo wdzięczny za pomoc! Dajcie znać w komentarzu jak siada ;).

Czarny Szop - Płacz zabaw

(Zróbmy limit na 10 pizz póki co xD jak będzie szło to najwyżej pójde z torbami i zwiększymy)

Zapraszam tez na Instagram -> @Czarny_Szop
#muzyka #rap #heheszki #pysznepl
  • 52
@ad-zord: Męcący bit, rwany rap, może do filmu by się jakiegoś nadawało, a tak to pieniądze na tym jakieś zarobisz, choć lirycznie i muzycznie to strasznie wtórne i mainstreamowe.
@ad-zord: no nie siadło mi to, ale życzę Ci byś znalazł wiernych odbiorców. Propsuję każdą kreatywną twórczość także trzymam kciuki. No i gratki za spełnianie marzeń i wylądowanie w maxflo, byle byś nie przechodził bez echa jak Dejlu. 5
Całe życie pracuje nad muzyką i w końcu nadszedł dzień w którym ruszył mój pierwszy singiel, stąd będę bardzo wdzięczny za pomoc! Dajcie znać w komentarzu jak siada ;).


@ad-zord: To tam w MaxFlo nie dają Wam jakiegoś budżetu na promo?! Na #!$%@? się wiązać z wytwórnią w takim razie, żeby zabrali 50% z 5 dolarów z wyświetleń na YT?
@ad-zord Wykop mobilny zwraca "Nie możesz wejść w podany link".
Masz może zwykły link na YouTube/Spotify bez hiperłącza, którego nowy wspaniały Wykop nie ogarnia?