Wpis z mikrobloga

trzymaj się tam żeby mama cię nie #!$%@?ła z domu znajdź jakąś pracę i może tam za dwa tysiące czy ile ale wiesz trzeba #!$%@? bo to jest przymus bo stara #!$%@? z chałupy ale mówię są milionerzy na świecie i się nie dzielą pieniędzmi niby wpłacają pieniądze charytatywnie na jakieś #!$%@? szpitale czy coś ale to wszystko jest prowizorka bo oni chcą oni wiedzą że oni na tym fejm jebią #!$%@? mam w te życie i w te donacje że ludzie wyglądają tak i tak że są chudzi zastanówcie się co mówicie bo nie każdy może przytyć #!$%@? ja mam taką przemianę materii że chodziłem na siłkę miesiąc zainwestowałem w odżywki 400 złotych a #!$%@? mi z tego wyszło w miesiąć przytyłem 6 kilo nie no miesiąc chodziłem mam karnet w portfelu do tej pory już pokazuję ja miesiąc jak chodziłem do pracy słuchaj chodziłem na wózki widłowe do pracy tamtego roku w wakacje zarobiłem w miesiąc za 193 godziny pracy zarobiłem 1820 ale to i tak się nie opłacało zrobiłbym #!$%@? napad na bank panowie robimy napad na bank #!$%@? w to życie #!$%@? robimy napad na bank wszystko mnie #!$%@? już ja prawię dobre słowa panowie wspieram was w życiu koleś do mnie w tibii pisze będę ci matkę ruchać takie jest życie co byś nie powiedział i tak będą ci matkę ruchać dobrze że w tej tibii jest opcja ignore bo by była katastrofa człowiek by mógł się wieszać na linę panowie życie jest #!$%@? ja już nie mam siły zyć #!$%@? mam #!$%@? na te życie #!$%@? #!$%@?łem się mam #!$%@? #!$%@? na wszystko ty #!$%@? panowie trzymajcie fason pamiętajcie bo zginiecie w życiu trzeba trzymać fason bo #!$%@? można wyjechać poza bandę szybko chciałbym być bogaty jedyna szansa to jest pomyśleć nad czymś sensownym zrobić jakiś biznes albo wygrać #!$%@? w totolotka ale na czystej pracy ludzkiej nie zarobisz stary będzie magik będzie magik podejrzewam że będzie magik za dwa lata ale zanim skoczę z okna kiedyś to powiem dla mamy żeby się nie martwiła bo niech zrobi to samo co ja bo te życie nie ma sensu bo to jest #!$%@? uwolnienie się od problemu ale ludziom się już we łbach #!$%@?ło od tego życia #!$%@? za małę pieniądze każdy robi co może #!$%@? żeby tylko się odstresować i zapomnieć o problemach ja piję #!$%@? co piję ja piję żeby zapomnieć albo #!$%@? #!$%@? bank albo coś #!$%@? to #!$%@? wtedy zarobisz albo zostaniesz piosenkarzem aktorem wtedy zarobisz albo zostaniesz #!$%@? znaną prostytutką z brazersa wtedy też zarobisz ale jak będziesz na czysto pracował jako normalny szary człowiek ty jedynie #!$%@? do dupy dostaniesz jedynie #!$%@? możesz mieć motywację czemu masz pracować normalnie jako zwykły szary człowiek żeby utrzymać rodzinę i dzieci które masz mam #!$%@? panowie na życie życie się nie opłaca ja żyję #!$%@? dla tej tibii bo mnie ta gra podtrzymuje dobrze że ta tibia mnie #!$%@? trzyma bo już dawno bym dawno bym #!$%@? nie żył nie mam #!$%@? punktu zaczepienia w życiu nigdy nie miałem normalnej dziewczyny jedyną dziewczynę jaką miałem to w pierwszej gimnazjum gdzie jeszcze przed ośrodkiem mnie nie zamknęli raz się całowaliśmy
#rafonix #magical #patostreamy #mottozyciowe #zycie
karix98 - trzymaj się tam żeby mama cię nie #!$%@?ła z domu znajdź jakąś pracę i może...

źródło: maxresdefault-2-2

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz