Wpis z mikrobloga

† Poniedziałek, 13.02.2023, Poniedziałek VI tygodnia zwykłego, #mikromodlitwa #mirkomodlitwa

Jeśli masz kłopot, potrzebujesz wsparcia, chcesz komuś pomóc, zostaw intencje w komentarzu. Obejmie Was modlitwą kilkadziesiąt osób, których nicki znajdziecie w grafiku.

·CZĘŚĆ RADOSNA·

1 Zwiastowanie Najświętszej Maryi Dziewicy
2 Nawiedzenie Św. Elżbiety
3 Narodzenie Jezusa w Betlejem
4 Ofiarowanie Jezusa w Świątyni
5 Znalezienie Jezusa w Świątyni

W lutym modlimy się za polskie rodziny, polską młodzież oraz polskie dzieci, za wstawiennictwem Maryi i Józefa.

●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● organizacja ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●●

Intencje na dziś znajdują się w komentarzu do wpisu, mogą być także podsyłane anonimowo wiadomością prywatną, tak samo jak zgłoszenia chętnych do wspólnej modlitwy.

Grafik:

→Stworzyliśmy małe FAQ w którym odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania.

→Jeśli chcesz dołączyć do modlących, to daj znać tutaj lub tutaj.

Jak odmawiać różaniec oraz o różańcu

Intencje zbieramy zawsze z jednodniowym wyprzedzeniem i ich lista na dziś jest w komentarzu do wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dendrofag - † Poniedziałek, 13.02.2023, Poniedziałek VI tygodnia zwykłego, #mikromodl...

źródło: 3_jezus_pod_krzyzem_upada_kolegiata_lidzbark_warmic584ski

Pobierz
  • 25
@dendrofag: Problem z biblią jest taki, że nie mam pojęcia gdzie jest początek, mam audiobooka w super jakości, ale nie wiem gdzie jest początek i koniec, i to mnie zniechęca do słuchania/czytania.
@3I_i: Technicznie początek Biblii to księga Genesis. Później księgi ułożone są tak jak tutaj opisano:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Stary_Testament

https://pl.wikipedia.org/wiki/Nowy_Testament

Jeśli masz Biblię w formie audio, to jest to pewnie Biblia Audio Superprodukcja. Jeśli tak, to całość ułożona jest po nazwie, więc jeśli w swoim playerze dasz sortowanie po nazwie, to będą leciały po kolei, zgodnie z chronologią.

Z tym że nie polecam poznawania Biblii od ST, bo można się zniechęcić, jeśli nie ma
Jeśli masz Biblię w formie audio, to jest to pewnie Biblia Audio Superprodukcja


@dendrofag: Dokładnie tak, ale nazwy plików nie mają sensu, żadnych numerów, może jakbyś zobaczył to byś się w tym odnalazł, ja nie potrafię, włączyłem któryś odcinek i nic nie miało sensu, bo pewnie nie było początkiem.
@3I_i: u mnie to wygląda tak jak na załączonym obrazku. Widać że jest po kolei i dokładnie w tej kolejności jest odtwarzane.

Jeśli odsł#!$%@? Biblii na telefonie z Androidem, to polecam aplikację do odtwarzania muzyki Music Folder Player. Jest to player bazujący na lokalizacji plików, można ustawić sortowanie plików po nazwie i wtedy odtwarza się po kolei, tak jak ma być.
dendrofag - @3I_i: u mnie to wygląda tak jak na załączonym obrazku. Widać że jest po ...

źródło: IMG_20230217_222909

Pobierz
@dendrofag: Ja od dawna używam Smart Audiobook Player, płatna ale moim zdaniem warta każdego grosza, dla mnie ideał, wrzucę sobie na tel i zobacze jak u mnie to wygląda, może będę musiał prosić o pomoc w kolejności.