Wpis z mikrobloga

@Senior_Mordino:

1. Hogwarts Legacy to gra z uniwersum Harrego Pottera, autorką HP jest J.K Rowling.
2. Autorka ta nie idzie za współczesnych szaleństwem lewicy i nie uważa transkobiet (mężczyzn którym się wydaje że są kobietami) za pełno prawne kobiety.
3. Tak to jest bardzo lewicowa ale że ma inne zdanie w tym aspekcie to aktywiści LGBTQSDWZR uważają ją za gorszą od Hitlera i że sponsoruje ona ludobójstwo osób trans (widziałem setki
@Senior_Mordino: Był niby bojkot gry bo autorka pottera nie lubi transów.

Bojkot generalnie wszyscy mieli w dupie i mało kto o nim słyszał, ale w pewnym momencie został niesamowicie rozdmuchany.
Tak przez media growe jak i idiotów pokroju r/GCJ (taki troll sub na reddit, myślą że udają idiotów ale już dawno się nimi stali - coś jak 4chan/ResetEra)

No i się masa ludzi uaktywniła na zasadzie że nikt im nie będzie
@EndThis: Takie właśnie informacje do mnie jakoś docierały, ale ta cała sprawa jest dziwna, bo nawet kobiety nie uznają transkobiet za pełnoprawne kobiety. Najlepszy przykład: zawody sportowe. Człowiek się już w tym gubi. Kto jest za czym - nie wiem.
@Senior_Mordino: Zależy jakie kobiety, ale tak ta sprawa jest dziwna. Ja sam mam dosyć lewicowe poglądy ale uważanie osób trans za pełnoprawne kobiety/mężczyzn to o jeden most za daleko. Jak uważasz inaczej = jesteś transfobem to najgłupszy pomysł aktywistów trans.