Wpis z mikrobloga

Dajcie spokój, to nie chodzi o żadnych kosmitów. Po prostu to zaawansowana akcja szpiegowska. Najprawdopodobniej amerykanie dopiero teraz zyskali technologiczne możliwości wykrywania takich obiektów i stąd ten nagły wysyp zestrzeleń. Zresztą dokładnie to zostało powiedziane, że jest to naruszenie suwerenności wielu państw na 5 kontynentach.
Zapewne Chińczycy puścili od #!$%@? takich balonów, które sobie wisiały nad wieloma krajami.
#ufo
  • 13
  • Odpowiedz
  • 2
@Piotszak: a bo ty myślisz, że Chińczycy to jakieś głąby bez swoich autorskich technologii?
Już propaganda zrobił z ruskich na Ukrainie bezdomnych w trampkach a fakty są takie, że na 1 zabitego ruska przypada 7 zabitych ukraińców wyposażonych w zachodni sprzęt.
  • Odpowiedz
  • 0
moze tak , moze nie, ufo nie tylko pojawiaja sie w usa czy przy wojskowych obiektach/jednostkach,sprawa jest ogólnoświatowa.


@kuperdisco: przecież napisałem wyżej, doczytałeś?
  • Odpowiedz
@a320neo: a spoko , doczytałem :) W kazdym razie mogę pojsc o krok dalej i powiedziec ze wcale mnie to nie zdziwi jak jednak "szury" będą miały rację. A jeszcze bardziej na serio sam widzialem na własne oczy stąd mam pewne przemyślenia.
  • Odpowiedz
a fakty są takie, że na 1 zabitego ruska przypada 7 zabitych ukraińców wyposażonych w zachodni sprzęt.


@a320neo: A te "fakty" to skąd bierzesz? To co rzucił jeden wojskowy na temat strat jednych (skrajnie wysokie) porównujesz z tym co rzucił drugi na temat strat drugich (skrajnie niskie)?
  • Odpowiedz