Wpis z mikrobloga

Od dwóch dni nie działą #messenger na #xiaomi
https://downdetector.pl/status/facebook-messenger/

U mnie również na Note 5. Z komentarzy wynika, ze aktualizacja do MIUI 12 rozwiązuje problem (sporo wpisów z Note 6). Zajebiście, tylko u mnie oficjalne kończą się na 11.0.3 (global), a w ROMy bawił się nie będę. Telefon dość stary, chyba z 2018, ale do tej pory w zupełności wystarczający (4GB RAM, Snapdragon 636, Android 9)
No nic, to kolejny kamyczek do tego, żeby nie kupować kolejnego telefonu Xiaomi bo są z nim różne problemy (np. hotspotu 5GHz nie można zrobić, bo tak xD).
Służbowy Samsung to totalnie inny świat, nienasrane reklam wszędzie (choć niby w opcjach wyłączone),, zapewnienie dlugo aktualizacje z ich nową polityką itd. Nie będę cebulił z tych 300-400 zł różnicy.

#xiaomilepsze #facebook #android

W każdym razie jakby jakiś wykopek zastanawiał się dlaczego mu messenger nie działa, to wersja miui jest prawdodpobnym powodem.
  • 13
  • Odpowiedz
@FrasierCrane ta zabawa to 15 minut i masz aktualne miui i telefon którego nie musisz zmienić. nawet OTA będzie działać.

robiłem tak z Xiaomi a1 i a3, Android one tak słabo działał że po roku w a1 zainstalowałem miui, a w a3 zrobiłem to niemal od razu.
  • Odpowiedz