Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@L3gion Procesor AMD Ryzen 5 2400G 4C/8T 4x3,60GHz turbo 4x3,90GHz 6MB cache
Pamięć 24GB DDR4 (Hynix 2x8GB PC3200 + 1x8GB PC2666) dostępne 4xDIMM max 64GB
Dysk SSD NVME Toshiba 256GB (posiada drugi wolny połówkowy slot NVME + miejsce na dysk SATA)
Karta graficzna zintegrowana Radeon RX Vega 11
  • Odpowiedz
nie chce chmury bo brzydka mi się czasami prywatny komp.


@czuczer: czemu nie chcesz chmury? absolutnie nie rozumiem tego "zdania"
jak coś to w gamepass ultimate masz fm, możesz sobie za 4zł na miesiąc kupić i grać w chmurze.
  • Odpowiedz
Procesor AMD Ryzen 5 2400G 4C/8T 4x3,60GHz turbo 4x3,90GHz 6MB cache

Pamięć 24GB DDR4 (Hynix 2x8GB PC3200 + 1x8GB PC2666) dostępne 4xDIMM max 64GB

Dysk SSD NVME Toshiba 256GB (posiada drugi wolny połówkowy slot NVME + miejsce na dysk SATA)

Karta graficzna zintegrowana Radeon RX Vega 11


@czuczer: Co to za komp?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Miecz12 inaczej - od czasu do czasu przydaje mi się prywatny komp z windą (mam prądowy z windą i maca) ale jak wiadomo na prwcowych nie zawsze wszystko wypada :)
  • Odpowiedz
@czuczer: ale to tym bardziej na służbowym kompie odpalasz tylko przeglądarkę Chrome logujesz się do usługi i grasz tylko pad podłączasz Bluetooth, albo jak geforce now to klawiatura i mysz normalnie, nic nie instalujesz. Geforce now odpala gry na zwykłym koncie 60fps 1080p ping na światłowodzie około 40ms, w multi może jakoś nie pograsz ale większość single player to komfort jest mega, ja luźno ogrywalem nawet dynamiczne gry - Forze,
  • Odpowiedz
inaczej - od czasu do czasu przydaje mi się prywatny komp z windą (mam prądowy z windą i maca) ale jak wiadomo na prwcowych nie zawsze wszystko wypada :)


@czuczer: jesteś polakiem? albo ewentualnie jesteś osobą która nie słyszy? bo dalej nie rozumiem o co ci chodzi i czemu chmura to taki problem, nie wypada mieć przeglądarke na tym kompie czy co?
  • Odpowiedz
@czuczer: nie musisz mi się przedstawiać, po prostu myślałem że masz jakiś problem z poprawnym pisaniem po polsku, ale jesteś po prostu debilem, jeśli nie możesz zainstalować przeglądarki na kompie, a możesz instalować gry, to ciekawa praca, pozdrawiam cieplutko. Nawet przy tym atakowaniu mnie, dalej nie potrafisz pełnego zdania napisać poprawnie, polecam jakiegoś specjalistę albo coś.
  • Odpowiedz