Wpis z mikrobloga

@barabara23: @notakk To było zaraz po tym, jak rzekomo dostałem pozew od gurala.Z racji tego iż chciałem wyjaśnić sytuację w sprawie tego pozwu, to postanowiłem do niego napisać na messengerze, bo na Instagramie zostałem zablokowany.Jedynym słusznym rozwiązaniem, na natychmiastową odpowiedź z jego strony, był aspekt przelania mu pieniędzy, za wycofanie pozwu.Mialo to mu dać jasno do zrozumienia, że "obsralem zbroje" Niepotrzebnie mieszałem w to, poszczególne osoby, z tego tagu, ale tylko
@MILIARDER_007: nie przelał ale tylko dlatego że to gural mu odmówił, latał tu screen z jego IG jak napisał że mamy się walić i że nie ma litości dla nas i wyśmiał go że w ogóle pisze do niego na PV i sprzedaje wykopków i że mamy tu burdel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@abcd1414: nie ma bo gural go wyśmiał i kazał mu spadać, wstawił relacje na swoim IG że nie ma litości dla nas i że nie chce hajsu i pozwów nie wycofa (tych wyimaginowanych oczywiście) dodał jeszcze że niezły burdel mamy na wykopie że jeden drugiego sprzedaje