Wpis z mikrobloga

"bo ja np. jestem wolny i staram się nie umawiać"
@greedo: a potem ciśnienie rośnie i udaję dziewczynki w sieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tak już #!$%@?ąc to typ jakieś samosądy odpierdziela

EDIT:
wykop mi haszuje słowo abstrach uje XD
@Mack1987: też mam mieszane odczucia co do tych "łowców" ale z drugiej strony oni nie piszą tylko do tych podstawionych typiar, w kilku przypadkach się okazało, że pisali do prawdziwych dzieci i to nawet jedenastolatek a nie czternasto. W jednym przypadku się okazało też że koleś w rzeczywistości dopuścił się molestowania dziecka. Tak więc z jednej strony pajacerka z tymi mundurami AT, a z drugiej te przegrywy też nie są bezpieczni
@greedo: Drążę ten temat od 2 lat, z początku popierałem, jak każdy, bo dzieci itp. Ale im bardziej analizowałem temat, tym więcej było niezgodności. Wiesz np to, że te czaty, których nikt nie widział. A o tym że typek jest zatrzymany i usłyszał zarzuty, dowiesz się tylko z tego, że lowcy tak mówią. Co do pisania z innymi, lowcy używają gadu gadu, więc to raczej średnio możliwe, by spotkać tam dziecko.
@greedo: @Mack1987
Też mam mocno mieszane uczucia. Z jednej strony, nawet ci upośledzeni mogliby zrobić dziecku krzywdę, wykorzystując swoją przewagę fizyczną, gdyby do spotkania doszło, ale:

1. Tego typu akcje całkowicie odwracają uwagę od tych naprawdę groźnych pedofili, którzy nie dali by się złapać na takie gówno.
2. ECPU kłamie, wykorzystuje zestresowanych ludzi do zrobienia show w internecie. Np. wmawia im, że mówiąc prawdę mogą sobie pomóc - w rzeczywistości, ich
@diarrhoea: Bardzo trafne wnioski. Dodałbym jeszcze do tego kwestie zachęcania do linczu na live'ach. Chodzi mi o komentarze wyznawców. No i jeszcze jest kwestia taka, że ci zatrzymani, są puszczani wolno, ze zniszczona reputacja po 24 h, brak dowodów. Ale zwolennicy nie lubią niczego weryfikować, bo okazałoby się, że lowcy kłamią.
@diarrhoea: Łapią XD wstawile juz tu rozmowe z kims od nich na ich fb powiedziałem zeby pokazali jakies dowody ze ostatnie osoby zostaly czy to zatrzymane czy ten dozor policyjny to mi kazali pisac do prokuratora i zablokowali. Napisali ze wszyscy maja sprawy sadowe i oni na te sprawy jezdza jak poprosiłem o jakis dowod w postaci pisma z sadu z pieczatka to z morda wylecieli ze jak to moge im
@diarrhoea: Łapi XD wstawile juz tu rozmowe z kims od nich na ich fb powiedziałem zeby pokazali jakies dowody ze ostatnie osoby zostaly zatrzymane to mi kazali pisac do prokuratora i zablokowali. Czyli tam nikt poza kilkoma z tych kilkuset zatrzymanych nie zostal tak naprawde zatrzymany, te areszty czy dozory policyjne to bujda. Malo tego policjanci na swoich stronach publikuja wszystkie zatrzymania w sensie jakis wpis na stronie internetowej albo zdjecie
@Ivan_Sekal: Bo w praktyce prawo nie karze za rozmowy z wyimaginowanymi nastolatkami (pracownicy ECPU). Co innego gdyby podstawili faktycznie nastolatkę i poszłaby jako nastolatka na spotkanie z typem. To już byłaby jakaś szansa na dorwanie takiego typa.

A tak nie ma podstaw prawnych do zamykania takich typów. Najwyżej dostaną kary grzywny i pouczenia.