Wpis z mikrobloga

Skoro nie ma już Pashal TV to dzięki @wuwunio za tamte czasy i te kilka odcinków z uszatym. Doszanowanie za robotę i beczkę śmiechu.

Ale coś mi się nie klei w tym tłumaczeniu powodów. Melin niewinny a jednak kara jest i to zbiorowa. Melin niewinny bo po pierwsze podpuszczany.

Podpuszczany przez osoby trzecie Mateusz zaczął cisnąć Krzyśka po wspólnym streamie...


Mógłbyś zdradzić przez kogo podpuszczany? Moje doświadczenie i chyba dość dobre rozeznanie w karierze Tajgera podpowiada że nie potrzebuje on żadnych namawiań do robienia i gadania obrzydliwości. Zły do szpiku, zawistny i gardzący wszystkimi poza sobą melin wręcz szuka okazji do wyzywania i poniżenia kogo się tylko da i nie potrzebuje do tego żadnego namawiania. A2 już podczas wspólnego strime wyzywał bodiego w donejtach które sam sobie po kryjomu wysyłał. Siedział z nim razem i zgrywał kumpla a w środku kipiał z zawiści że body dostaje więcej donejtów. I właśnie ta zawiść melina o donejty i jeszcze o większą charyzmę Bodiego zaczęła ten cyrk moim zdaniem a nie żadne namawianie.

Melin niewinny po drugie bo chory i nie odpowiada za swoje słowa i czyny.

nie jestem na Ciebie zły bo wiem, że to nie Twoja wina, że robisz to co robisz i że mówisz to co mówisz


No ale jednak melin winny. Melin a nie Body albo inne wyrzucone osoby.

ja osobiście nie chce firmować takich słów i zachowań jakich dopuścił się Mateusz wobec rodziny Bodego


I jeszcze to to.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby usunięcie go (Tajgera) z szeregów, ale uznałem że nie da się wygumkować osoby od której to wszystko się zaczęło


Tu akat do przecinka masz według mnie 100% racji Wuwunio. Dziwię się że znając najlepsze rozwiązanie nie skorzystałeś z niego. A2 tu też przyznajesz że Tajger jest winny czemu przeczysz w innych fragmentach tekstu. Co do tego po przecinku to akat ja bez trudu potrafię sobie wyobrazić Pashal TV bez uszoka no ale Ty jesteś jego szefem to pewnie wiesz lepiej.

Ogunie robisz wielką niesprawiedliwość wywalając innych za winę Tajgera. Pozdro i powodzenia w nowym ale lepiej przemyśl i skorzystaj z najlepszego rozwiązania Bebg.

#bonzo
  • 7
@trach: Może chodzi o osoby które położyły łapy na menelu i jego twórczości, sterując nim na każdym kroku? Jest taki jeden co #!$%@?ł do melinów z happy mealem w ramach przeprosin. Ba, wczoraj żeby podlizać się robił logo dla macwelusza i żebrał do korby żeby dała mu moda na streamie. Wszyscy chyba wiemy o kogo chodzi. O reszcie grupy nie chce mi się wypowiadać.
@trach przecież WuWunio od jakiegoś czasu szukał pretekstu aby pozbyć się bagażu w postaci przebrzmiałych meneli polskiego internetu. Teraz to jest poważny biznesmen, panisko, rekin influencer i gdzie mu tam potrzebne takie osobliwości jak Bonzo, Ciałochrystus, czy Wszed.
Po co mu ten smród.