Wpis z mikrobloga

Mam kilkuletni samochód, z zdaje się pełnym pakietem ubezpieczenia w Benefit: OC, AC, NNW i ASSISTANCE no i złapałem gumę.
Wymieniłem na koło dojazdowe, zadzwoniłem do nich i w sumie to jak sobie sam wymieniłem to oni już nic nie zrobią.
Mam absolutnie nikłe pojęcie w temacie (dlatego wziąłem pełen pakiet, żeby nie musieć tego ogarniać) i zdaje się że tak jest o kant dupy rozbić.
Nie doprowadzą w żadnym wypadku do stopnia używalności, a pojazd za 2 dni ma jechać w długą trasę. To jest normalne?
#samochod #kiciochpyta #ubezpieczenie #benefia #assistance
  • 2
  • Odpowiedz
@pjoterd moge się mylić ale jeżeli jeździ się autem rzadko i w krótkie trasy, to nie ma sensu wydawać kasę na te wszystkie opcje. przynajmniej ja tak robię. Zawsze kupuję najtańszy pakiet oc, a w przypadku gumy, to se sam zmienię oponę.
jeżeli jednak jedziesz gdzieś w daleką trasę, np. za granicę i będziesz poza domem dłuższy okres czasu, to warto iść dzień przed wyjazdem do ubezpieczyciela i wykupić sobie assistance.
  • Odpowiedz
  • 1
@pjoterd a co mają zrobić? jak nie miałeś jakiegoś pakietu od opon, a nie miałeś bo w benefii takiego nie ma, to nic ci nie pomogą. Opony to czesci eksploatacyjne, to tak jak by ci się klocki skończyły i chciałbyś je wymienić z AC.
  • Odpowiedz