Wpis z mikrobloga

Witam Państwa. Potrzebuje rady ekspertów. Wczoraj miałem randkę, na której byłem zbyt uczuciowy całusy w policzek dużo przytulanie No jak #!$%@?. I wczoraj miałem tak, że ugadani 2 spotkania. I dziś rano dziewczyna odmówiła dzisiejsze spotkanie. Jednak pisze ze mną rylko co z tego. I teraz pytanie, bo jutro w pracy będziemy się widzieć. Jak ja mam to teraz rozegrać?
#podryw #rozowepaski
  • 10
@Kalka301: pewnie chce pozgrywać niedostępną ( ͡° ͜ʖ ͡°) na randce za daleko zaszło i teraz chce żebyś znów popajacował o kolejne spotkanie. Takie gierki
@Kalka301: jak się odzywa to raczej dalej chce. Sama nie wiem, może czekać na jej ruch ale po co się tak biczować. Może gadać jak zawsze, pogadać o jakimś wyjściu znów, tylko nie odwlekać w czasie. Randka jak najszybciej bo się znów rozmyśli
@senes: No dziś sama odezwała się właśnie, ze nie spotykamy się l. To co popisałem normalnie z nią i o 19 skończyła pisać i elo. Pytała się mnie jak czuje się po wczoraj to powiedziałem ze w pracy z nią o tym pogadam. Tylko co ja mam mówić, bi spoko randka była tylko ten dzisiejszy dzień eh