Wpis z mikrobloga

Otrzymałem groźby i tak się stało. Restauracja „Polonia” została zaatakowana przez tych, którym nie podoba się, że zapraszam Rosjan, uważam ich za naszych braci. Brzmi znajomo. Jakiś czas temu Polakom nie podobało się, że przyjaźnię się z Ukraińcami. Niektórym nie podoba się to, co mówię na moim kanale YouTube. Najwyraźniej niektórym nie spodobał się fakt, że do mojej restauracji przyszli Rosjanie. Dlatego publikują fałszywe materiały w sieciach społecznościowych. W rzeczywistości zachowują się tak głupio, że dostaję dodatkową, darmową reklamę. Nie mamy polityki, tylko relaks i dobre jedzenie. Wpadajcie do nas, róbcie zdjęcia jedzenia i wrzucajcie! Witam gości wszystkich narodowości. Jestem Polakiem, ale przyjaźnię się zarówno z Rosjanami, jak iz Ukraińcami. Osoba, która to robi, komentuje też problem w szpitalu psychiatrycznym w Polsce, więc musi mieć zaburzenie psychiczne. w każdym razie znam też Ukraińców, wspaniałych ludzi. A ty, draniu, nie jesteś tu ich przedstawicielem. Osoba, która napisała komentarz, ma problemy psychiczne w Polsce (patrz jego komentarz poniżej, chociaż jego prawdziwe nazwisko nie jest trudne do znalezienia).



https://www.facebook.com/groups/723119214395239

#raportzpanstwasrodka
Pobierz
źródło: 308839194_468986021912583_1861011918117130918_n
  • 17
Dlatego będę powtarzać. Jak któryś tagowicz nie chce ujawniać swojej tożsamości, to niech nie komentuje na Mapach Google żadnych miejsc związanych z kambodżańskim uniwersum. Potem widać w profilu jakie inne miejsca oceniał, często w miejscu swojego zamieszkania. A stąd już taki Machaj ma łatwiej. Wystarczy, że popyta kogoś z tych skomentowanych miejsc, poszuka i być może znajdzie....
@pelt: Mi akurat to wisi bo mam czym się pochwalić
#!$%@? mnie fakt, że łysa #!$%@? wypuszcza dane ludzi według własnego widzimisię po różnych dziwnych miejscach, tu np widzimy ruskie grupki, już #!$%@? w to, że to nielegalne ale też może być niebezpieczne dla nieświadomych niczego ludzi. Nigdy nie wiadomo co mu odwali jak się upije, tutaj jest potrzebny pilny zakaz publiczny i ban na yt
ale tak po prawdzie ta osoba nadal jest anonimowa.


@Justyna16: Tak po prawdzie miej to w dupie,jesteś osobą która nie żebra o kase na chlanie :) I pewnie nie pomykasz skuterkiem tankowanym za drobne....I tak po prawdzie można łysemu zrobić meksyk z pozwu cywilnego żeby nie powąchał ojczyzny,tej naszej bo chińskiej to już wiadomo.Prawda jest taka,że część osób na tym tagu to konta tych chlorów,prawda nr 2 to jakieś buraki którym