Wpis z mikrobloga

#divyzwykopem #zdrowie
Byłem u prostytutki i nie zaruchałem (i wyszedłem zadowolony)

A tak poważnie
Od wielu miesięcy mam problemy psychiczne. Leki na depresje w ogóle mi nie pomagają. Czuję ciągły ból w wielu miejscach i ogromne zmęczenie. Lekarze robią mi pełno badań nawet tomografie komputerowa miałem tydzień temu i zawsze wszystko w normie.
Dwa dni temu usłyszałem że mogę mieć Fibromialgę. Praktycznie wszystkie objawy się pokrywają w 100%
Poza tym że wg tej choroby bóle występują tez na pośladkach, a tego nie mam, poza tym wszystko i będą szerzej mnie badać pod tym katem.
Dwa dni temu po tej diagnozie kolega polecił mi dziewczynę prostytutkę, która miała by mnie rozluźnić i potrzebuje tego. Umówiłem się na wizytę mówiąc od razu co potrzebuję i stwierdziła że pomoże.
Zapłaciłem za godzinę, po czym przeszliśmy do rzeczy. Przez 30 minut robiła mi masarz wszystkich miejsc które mnie bolą, przy relaksującej muzyce i opowiadała o życiu, pytała mnie o różne rzeczy, życiu i bardzo mi się to podobało.
Po około 45 minutach powiedziała że jest mało czasu i czy jednak nie chciałbym spróbować seksu. Mówiła że zasłużyłem.
Coś o mnie. Jestem aseksualny. Seks nigdy nie sprawiał mi przyjemności. Jest dla mnie nawet nieprzyjemny i męczący, wiec odmówiłem, ale zgodziłem się by zrobiła mi dobrze ręka. Zdziwiłem się jak zaczęła go lizać bo nie prosiłem o to.
Powiem że wyszedłem od niej bardzo zadowolony. Poprawiła mi samopoczucie bardziej niż wszyscy lekarze i terapeuci razem wzięci.
Chyba częściej będę ją odwiedzał przynajmniej raz na miesiąc i w takich przypadkach jak mój uważam że to nie wstyd skorzystać z tego rodzaju pomocy medycznej
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
Mam spektrum autyzmu. Ciężko mi się zawiera znajomosci, a wszelkie kontakty z ludźmi mnie męczą. Choroba mnie bardzo pochłonęła ostatnio. Mecze się z nią od roku, a ostatnie 3 miesiące to katorga taka, że chce umrzeć. Nie jestem tez osoba która potrafi przyciągać ludzi. Nigdy w grupie nie umiem się wypowiedzieć. Bliskość drugiej osoby to dla mnie abstrakcja której sam raczej nie chce bo gdy kiedyś próbowałem musiałem poświęcać dla tego sporo
  • Odpowiedz
@Tymariel:

Czuję ciągły ból w wielu miejscach i ogromne zmęczenie.


Duże zmęczenie jest typowe dla depresji. Ale bóle nie.

Może miras wybierz się na masaż całego ciała do fizjoterapety czy masażysty. Wyjdzie taniej niż do divy i będzie wiedział które mięśnie masować.
  • Odpowiedz