Wpis z mikrobloga

NO WITAM.

Jak się okazało - na nowym wykopie sprytnie skonstruowany post promujący program "Tetrycy" (sprytnie, czyli z zawarciem mniej lub bardziej zgryźliwej krytyki zmian na mirko) może nawet osiągnąć tzw. gorące. Co prawda to nic nie daje, bo i tak do gorących zagląda siedemnaście osób, ale przynajmniej nie mam wrażenia, że piszę ten elaborat wyłącznie dla @Leszek_Milewski.

A więc, drodzy widzowie - zaczęła się liga, więc zaczęliśmy zajmować się ligowymi tematami, takimi jak jedzenie w bursie Legii Warszawa lub sprawozdanie finansowe Lecha Poznań:

- sprawozdanie finansowe Lecha Poznań - sala weselna, pół tysiąca gości, 4 dania, wyniki wyświetlane na tabletach, które każdy z gości może zabrać do domu, w przerwie między segmentami omówienia występy artystów oraz mecz NHL
- sprawozdanie finansowe Legii Warszawa - plik w darknecie, niektóre skany bardzo niewyraźne, do tego link na dole strony, pod stopką
- telefony Mioduski - Rutkowski. Propozycja przywiezienia bigosu, który został po konferencji. Riposta? W jednym meczu mamy więcej punktów, niż wy we dwóch.
- Zaległy Mecz (TM) - instytucja powołana do życia przez polski futbol jako jedyny aspekt pozwalający budzić nadzieję w Polsce. Jak wiadomo, nadzieja w Polsce jest zjawiskiem rzadszym niż wysprzątany trawnik, więc Zaległy Mecz (TM) to Święty Graal nie tylko w świecie sportu
- gdy masz Zaległy Mecz (TM), limitem jest niebo
- gdy masz Zaległy Mecz (TM), żadna strata w tabeli nie wydaje się duża
- gdy masz Zaległy Mecz (TM), Raków Częstochowa już zamawia pampersy, bo pościg ze strony Lecha jest tak blisko
- no chyba że jednak Miedź Legnica, Luciano Narsingh, 29 strzałów na bramkę...
- gdy już nie masz Zaległego Meczu (TM) - uczucia, opinie, sposoby na poradzenie sobie z nową rzeczywistością

Oczywiście nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie przycupnęli też choć na chwilkę na wygodnym kamieniu przy leśnym strumyku, na marginesie - kamieniu, który jest jedynym przedmiotem w zasięgu finansowym Legii Warszawa - i nie pogadali o transferach Legii. I całej drodze Legii. I wywiadzie Jacka Zielińskiego dla Kanału Sportowego.

- transfery Legii Warszawa - od wydawania milionów złotych na kompletnie nieskutecznych napastników do Pekharta. Trochę regres, a trochę nie do końca.
- Pich. Kramer. Baku. W skrócie PKB. Czy to już wszystko, co ta trójka ma wspólnego z pozytywnymi wskaźnikami gospodarczymi?
- pożywienie w Legia Training Center: piłkarz nie szanuje, gdy dostaje wszystko na tacy od klubu, więc sprawimy, by piłkarz dostawał wszystko na tacy od matki/ojca
- sposoby na budowanie charakteru młodego piłkarza w najnowocześniejszym centrum treningowym w tej części Europy: zburzenie bursy
- chcesz grać w butach? Oto sznurowadło i naklejka z Markiem Papszunem, którą zrobiliśmy rok temu, gdy miał zostać nowym trenreem Legii. Skonstruuj samodzielnie parę butów i poczuj moc charakteru piłkarza z lat pięćdziesiątych

Jest też temat Łukasza Piszczka w reprezentacji Polski. Czy człowiek z wyrokiem w aferze korupcyjnej powinien być krytykowany tak jak człowiek bez wyroku w aferze korupcyjnej, ale z mocnym korupcyjnym zapachem unoszącym się nad jego przeszłością? A jeśli nie powinien być, to czy wyłącznie dlatego, że to "Fajny Gość"? Czy ludzie pozbawieni kręgosłupa moralnego, kompletne karły w kwestiach etyki i przyzwoitości, chamy i bandziory, w skrócie: ja i ludzie jak ja, są bardziej uczciwi czy mniej uczciwi w osądach na temat czarnych kart w najróżniejszych życiorysach? Pytania bez odpowiedzi.

A potem już wiadomo, samo gęste, czyli komentarze widzów, jedyna zabawna, pouczająca i przyjemna część programu.

Dzięki wielkie za zaufanie, za wszystkie opinie, plusy i komentarze sprzed tygodnia, za to, że nadal jeszcze się na nas nie obraziliście na tyle, bym musiał nakłaniać moich licznych kuzynów do nabijania wyświetleń za pomocą VPN. W niedzielę w razie czego nowy Tetryk Menedżer jeszcze będzie. Dzięki za wszystko właściwie, bo zawsze jak można przeprosić albo podziękować, to warto to zrobić.

Lecimy znowu w gorące, pamiętajcie, wystarczy pińć plusów na krzyż.

Tag do czarnolistowania: #tetrycy

Tagi tematyczne: #goalpl #pilkanozna #ekstraklasa #lechpoznan #legiawarszawa

Link do YT:
JakubOlkiewicz - NO WITAM.

Jak się okazało - na nowym wykopie sprytnie skonstruowany...
  • 5
@Jakub_Olkiewicz: ja gdy poznałem na początku listopada tetryków: "co to za gówno, kto to ogląda?" Ja w lutym "w końcu piąteczek i tetrycy".
Btw. mendażerki spoko, w kolejnym sezonie (jak was w końcu wyjebię z barcelowianki xd) może Polacy podbijają Anglię niczym Wilhelm Zdobywca, zwany bękartem? Musicie zrobić w de czempionszip drużynę złożoną z samych Polaków (nawet w edytorku), którzy mieli, mają lub będą mieli (jak Kiwior transfer do Arsenalu, Karbownik-ławka
@Jakub_Olkiewicz: W ostatnich miesiącach często było mi smutno i ciężko, czekałem jak na wodę na piątkowych tetryków. Dzięki ;)

BTW jak skończysz z Baldurem to polecam IWD Enhanced Edition, jest mod od Kulyok dodający 5 NPC, którzy "gadają" jak ci w BG i to trochę odświeża/ożywia rozgrywkę. Gra fabularnie jest mało rpgowa, ale klimatem moim zdaniem gniecie Baldura. Mi udało się zainstalować to i ty dałbyś radę