Wpis z mikrobloga

#danielmagical Daniel już wydał z 40-50k z tego co zarobił, a przecież jak Dioz mu wytoczy sprawę i przegra ją to będzie musiał do 100k zapłacić. Przecież to będą jaja, bo takim 1 procesem to on wyjdzie na 0 czy nawet na minus od wyjścia z więzienia, a tu jeszcze obrońcę musi ogarnąć. No chyba, że zrobi tak samo jak ostatnio że z urzędu weźmie i uwali sprawę. To są istne jaja jak w 3 tygodnie zniszczył sobie sytuacje. Jeszcze ci z dolnego śląska od smażalni zrobią mu powtórkę odszkodowania jak u fryzjerki xD.
  • 25
  • Odpowiedz
@dawidczeta: Owsiak to złodziej niech odda mi wszystko co przez te lata wrzuciłam do puszki. aha ktoś ma ochotę na rybkę?? bo właśnie smażę z frytkami i z suroweczką będzie zaraz na stole
  • Odpowiedz
@bezbekpol: dokładnie tak, laska chyba wiedziała z kim się wiąże i jaki smród wokół siebie roztacza w internecie.

Z resztą pewnie już była laska ( ͡° ͜ʖ ͡°) nikt za darmo z cymbałem nie będzie się raczej spoufalać
  • Odpowiedz
@dawidczeta: Generalnie prawo, to nie moja bajka, ale na chłopski rozum, czemu niby cokolwiek mieliby przyklepać grubasowi za coś smażalnie? Nie wina tucznika, że baobabun to zjeb i pokazał dane tej dupy na strumyku. Co do sprawy z Sonią, to #!$%@? wi. Sprawa jest tak #!$%@? jak wszyscy na U2 razem wzięci. Gdyby doszło do rozprawy z DIOZ, to tucznik ma szanse taką sprawę wygrać. Tak naprawdę dowodów na znęcanie
  • Odpowiedz