Wpis z mikrobloga

Dla tego narodu nie ma już ratunku.
- państwo co miesiąc pobiera od każdego pracującego ok 45% wynagrodzenia w podatkach i składkach, jest sprawiedliwe społecznie
- państwo pobierające 20% od zbiórek publicznych niezależnie od ich celu, jest opresyjnym faszyzmem pasącym się na "bombelkach"

Nie ważne, że zbiórki publiczne to WOŚP i chory na raka "bombelek", ale też nowy startup, kikstarter wegańskiego piwa dla chomików, państwo okrada nas podatkami co miesiąc, ale niezadowolenie społeczne jest jak "okradajom bombelki"

#bekazpisu #bekazlewactwa #niepopularnaopinia #takaprawda #4konserwy
  • 12
@DarthPejter: z tymi bombelkami to nie przesadzajmy xD
Legitne są tylko WOŚP oraz zarejestrowane i znane fundacje charytatywne.
Reszta internetowych zbiórek to w większości albo fejki albo zbiórki dla patostreamerów i innych Soch zbierających na sprzęgła i inne biedkowozy xD
Więc generalnie mam to w dupie
@DarthPejter: Sluchaj sobie dalej korwina i jego wolnego rynku to daleko zajdziesz XD na dokładke łyknij biadolenie brauna o kościele to będziesz jeszcze mądrzejszy. Państwo potrzebuje podatków żeby pieniądz był w obrocie - tak po krótce. WOŚP to prywatna inicjatywa Owsiaka, nie państwowa, więc raczej się ciesz, że musi zapłacić za ten podatek, bo tak masz przynajmniej pewność, że z tego podatku pieniądze i tak pójdą na dzieci, na remonty dróg,
@janinapomidor: na pewno pójdą na wszystkie rzeczy które wymieniłeś, a nie na poselskie folwarki, albo kolejne emerytury. Z całą pewnością.
Państwo szuka rozpaczliwie nowych środków, bo od dłuższego czasu przepala budżet na nowe benefity i kompletnie nie zwraca uwagi na kondycję długofalową swojej polityki finansowej. Mniej już nie będą inkasować, tylko coraz więcej.
Państwo potrzebuje podatków żeby pieniądz był w obrocie


@janinapomidor: ale nie potrzebuje ponad 400 oslow i ich rodzin w spółkach państwowych co tylko biora kasę. Nie potrzebuje multum fundacji związanych z Kościołem i partia co rządzi aby im dawać największe pieniądze. Jak na wille plus. Jak na szkole Rydzyka czy geotermie Rydzyka co się w ogóle nie opłaca a dla mieszkańców Torunia to większe opłaty zamiast mniejszych. Nie potrzeba obstway dla
Nie, nie jestem pisowcem, pudło


@janinapomidor: napisałeś tak jak pisowiec. Bez argumentów suchy atak na tych co należy bo oni źli i nie należy ich słuchać. A jak.myslisz podobnie do nich to jesteś jak oni i ciebie tez nie należy słuchać. Zero merytoryki o obrona gównianej twierdzy typu argument o podatkach i ich konkretnym celu.
Na nic nie odpowiedziałeś a.miales tyle do gadania.
Istny pisowiec z cech przedstawionych w komentarzu do
kompletnie nie zwraca uwagi na kondycję długofalową swojej polityki finansowej.


@DonMatheo: właśnie że zwraca xd
Tylko że zamysłem tego jest narobić barłogu po to by opozycja przejmując władzę zastała kraj w stanie kompletnego burdelu w którym nic nie będzie się dało zrobić co ułatwi PiSowi ponowne dojście do władzy bo np KO zdecyduje się ponownie podnieść wiek emerytalny, lub coś spartaczy albo kondycja gospodarki polski się nie poprawi wtedy PiS ponownie