Wpis z mikrobloga

To mój ostatni wpis. To miejsce jest pełne nienawiści i propagandy. W ostatnim czasie starałem się temu przeciwstawić, ale to jak walka z wiatrakami. Chciałbym podziękować koliegom z tagu #przegryw
Na tym tagu spędziłem wiele czasu. Nawet jeśli w ostatnim czasie się nie udzielałem, to czytałem wasze posty. Wielu wykopków uważa ten tag za miejsce pełne toxiców, ale ja się z tym nie zgadzam. Jesteście naprawdę fajni...
Może jeszcze kiedyś wrócę na wykop pod nowym nickiem, ale na razie potrzebuję przerwy od tego miejsca.

Życzę wam, żebyście w końcu byli szczęśliwi, bo na to zasługujecie ️...

I nie wpuszczajcie 0skariatu na święty tag ( ͡ ͜ʖ ͡)

PatrikoXD
  • 11
To mój ostatni wpis. To miejsce jest pełne nienawiści i propagandy. W ostatnim czasie starałem się temu przeciwstawić, ale to jak walka z wiatrakami.


@PatrikoXD: Szkoda... Nie rozmawialiśmy chyba nigdy, ale czytałem twoje wpisy i znaleziska. Ogólnie niefajnie, gdy odchodzą pozytywni ludzie. To chyba nie tylko Wykop, ale po prostu świat jest coraz bardziej pełen "nienawiści i pogardy", i temu będzie się coraz trudniej przeciwstawić... Z kolegami (nawet tylko wirtualnymi) chyba