Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Sorki ale ten cały open mind polska to jakiś stronniczy lateksowy ściek.
- ocieplanie wizerunku mexicano jakoby był ofiarą hejtu że strony Olgierdano
Jednocześnie pozwalanie sobie na hejtowanie Olgierdano wraz z pyskówką że strony łysego buca chorego na dziecięce porażenie mózgowe.
Podwójne standardy pełną gębą nie ma co...
Wypieranie prawdy która panów kuje.
Właśnie ta stronniczość kolesiostwo z Rafałem Kosno wręcz spijanie sobie z dziubków aż do obrzydzenia.
Cenzurowanie komentarzy w czacie i donejtach dopuszczanie do głosu jedynie stronę lateksowa co zauważył Paweł z Knyszyna.
Podsumowując nie dało się tego oglądać, nie można nazwać to ani polemika ani debeta bo wszystkie niewygodne pytania były szybko zamiatane pod dywan. Co jednak było to z pewnością wybielanie lateksow.

Padł pewien zarzut , że nie powinno się dokuczać Meksykowi za przeszlość.
Takie to są pi życiowe aby unikać odpowiedzialności cywilnej za swoje krzywe,akcje..gardzę wami open mind Polska tym bardziej , że zgrywacie ofiary na kartę inwalidzką.
  • 17
@Bart-Max: zgodzę się z tobą, jego za krótki lont po raz kolejny dał o sobie znać i zaczął z grubej rury.
Ale z drugiej strony czy to ma jakies większe znaczenie? Prowadzący tak czy siak byli już wcześniej na bardzo niskim poziomie, zwłaszcza ten marcinek, bo z niego naprawdę niezła szuja. Historii pozostałych dwóch nie zgłębiałem więc nie będę aż tak po nich jechał, z tego co zrozumiałem to oni akurat
@Bart-Max: Olo przesadził i niestety piarowo strzelił sobie w stopę chodź racje ma. Najbardziej padłem z ich tłumaczenia dlaczego rafalala na lajcie z Geremkiem wypowiadał się 90% że niby oni nie mają wpływy na jego ekspresje XD
@Bart-Max: nie da się normalnie dyskutować z osobami które za wszelką cenę wypierają prawdę, konstruktywną krytykę uważają za hejt jednocześnie stosując hejt wobec innych. Olo powiedział kilka bardzo gorzkich słów a panom po prostu brakowało kontrargumentów na prawdę więc było trzeba przylepić do lateksów i zgrywać ofiary jednocześnie dopuszczając się czystego hejtu w stronę Ola beż żadnego pokrycia.
I efekt masz taki , że Olo mimo to jakim językiem operuje może
@Towarzysz_Sobaka: no i super, bardzo miło mi to słyszeć, że sobie poradziłeś mimo ciężkiego startu. Nie chcę żeby wyszło jakbym ich bronił, ale tutaj też ogromne znaczenie ma rodzina i jej wsparcie - jak rodzice tego dziecka nie będą prowadzić przez leczenie to samo raczej sobie nie poradzi w wystarczającym stopniu. Ale w pełni popieram, że niepełnosprawność to nie jest przyzwolenie na selektywne klapki na oczach i bycie burakiem.
@Bigticket: ja nie twierdzę, że bronisz ich. Tutaj się częściowo też z Tobą zgadzam, wsparcie rodzinne jest kluczowe. Ja je otrzymałem. Ale wybór finalnie należy do Ciebie. Mi lekarz neurolog za dzieciaka powiedział:
Chcesz normalnie funkcjonować to ćwicz dopki nie przestaniesz rosnąć by jaknajbardziej zniwelować twoją niepełnosprawność w przeciwnym razie możesz wylądować na wózku.
No i wziąłem sobie to do serca i praktycznie efekt jest taki, że mogę w miarę normalnie
@Ivan_Sekal: nie śledzę twórczości tych trzech panów. Ale z tego co można wyczytać z komentarzy widzów gosciu zgotował sobie taki na własne życzenie.
Z lajta można się dowiedzieć, że przemądrzały temperamentny buc który sobie pozwolił na pyskówkę w stronę Olgierdano w obronie hejtu stosując hejt cierpi na dziecięce porażenie mózgowe.
Trzeci typek ma zanik mięśni.
@Ivan_Sekal: a poświęciłem chwile mojego czasu na zbadanie tematu i wyszło, że ten "biedny" chłopak tak naprawde miał gdzieś trzymanie diety przy cukrzycy i nóżkę zabrali... bezczelnym jest wiec teraz jego wielki płacz jaki to go okrutnie pokaral los. Sam do tego doprowadził. Jeśli jego podłe i obleśne zachowanie jest powodowane frustracją z tego powodu, to jego problem. Nikogo innego.
@Towarzysz_Sobaka gratki okuratny człowieku. Oby Ci nigdy mleczka nie zabrakło