Wpis z mikrobloga

Od jakiegos czasu mam ochote pobudowac jakies MOCe w tylu starego dobrego MTrona. Przegladam bricklinka i z tego co widze to trans neon green czesci za zachodnia granica chodza 10x taniej niz w polskich sklepach. W ogole mam wrazenie, ze duzo czesci wychodzi taniej u sasiadow... Stad moje pytanie, ile moze kosztowac rejestrowana przesylka z takich Niemiec czy Holandii? Do kilograma klockow. Wiem, ze niektore sklepy maja tabelki z cennikiem przesylek... chcialem jednak zapytac o Wasze doswiadczenia :)

#lego
  • 4
  • Odpowiedz
@Erlade
Łatwo to sprawdzić, pakujesz do koszyka w jakimś zagranicznym sklepie około kilograma klocków i wyświetli Ci się cena za s&h ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio to od ~4€ za list polecony z drobnicą do 10-15€ za większe paki, rozrzut jest duży i zależy do sklepu.

Niektórzy korzystają z operatora publicznego, inni tylko z dhl. Musisz sprawdzić konkretnie.
  • Odpowiedz
  • 1
pakujesz do koszyka w jakimś zagranicznym sklepie około kilograma klocków i wyświetli Ci się cena za s&h


@Semigod: Serio? () Sprawdzalem kilka stron sklepow, zakladki "terms" czy shipping i czesto mieli info zeby sie skontaktowac w celu ustaleniu kosztow wysylki xD
  • Odpowiedz