Wpis z mikrobloga

A Premier League footballer arrested last summer in connection with alleged rape has had his bail extended until a date in early July.


To wyżej o Parteyu, więc będzie dostępny przynajmniej do Lipca. Najwyraźniej kontuzja wyłączy Elnenego na dłuższy czas, bo Arsenal złożył £60 mln ofertę za Caicedo, która już została oczywiście odrzucona przez Brighton:

Arsenal have submitted £60m bid to sign Moises Caicedo as new midfielder Chelsea had £55m verbal proposal rejected this January as Brighton hope to keep the player — but Arsenal are now pushing. Negotiations enter into key stages for Caicedo’s future.


~Fabrizio Romano

Brighton & Hove have rejected a bid of £60m fixed from Arsenal for Moises Caicedo. Arsenal targeting Ecuador int’l to strengthen midfield + interest remains, despite Brighton insisting 21yo is not for sale.


~David Ornstein

Uraz uda wykluczy Smith Rowe z dzisiejszego pucharowego spotkania z Manchesterem City.
#arsenal
źródło: PM-SPORT-PREVIEW-Moises-Caicedo-Arsenal
  • 4
@Pustulka: Caicedo to chyba najbliższy profilem do Parteya zawodnik, którego da rade wyciągnąć - często bardzo fajnie wychodził spod pressingu i zaczynał akcje Brighton, świetny w defensywie, kogoś takiego potrzebujemy.
Wolałbym Caicedo od Rice szczerze mówiąc.
Caicedo to chyba najbliższy profilem do Parteya zawodnik


@Pietrzykowski: W defensywie może, w ataku nie, Partey jest dużo lepszy technicznie i przy podaniach. Caicedo ma 26 spotkań w Premier League i jego gra nie przekonuje mnie na tyle by składać wyższe oferty niż £60 mln, które już zostało odrzucone, niech idzie do Chelsea za £85-90 mln.

Piszą, że transfer Declana Rice'a jest niezależny od ściągnięcia środkowego pomocnika teraz.

Martin Zubimendi z
@Pietrzykowski: W reprezentacji grał jako samodzielny defensywny pomocnik, w West Hamie nierzadko też, Anglik robi spory progres z roku na rok, więc pewnie wierzą, że jest w stanie grać na pozycji Xhaki i Parteya. Składają ofertę za Caicedo z tego samego powodu, kryje obie pozycje, chociaż ja go na pozycji samodzielnej "6" tak średnio widzę, Brighton gra dwiema szóstkami.