Wpis z mikrobloga

Aktualizacja Wykop X wersji 2.0.20

Ponad 60 opcji nowych funkcji, optymalizacji działania i naprawiania wykopu :

Mod Wykop X można pobrać tutaj: https://userstyles.world/style/8174/wykop-x -
działa zarówno na komputerach jak i na smartfonach.

Najciekawsze zmiany to między innymi:
- POLECAM autoukrywanie bocznego menu po lewej stronie
- NOWOŚĆ - zmiana położenia górnej belki na dół (ciekawie się obsługuje wykop w ten sposób)
- chowanie górnej belki przy scrollowaniu strony
- NOWOŚĆ - przeniesienie ikonek na prawą stronę i czytelnym czytaniem poczty i powiadomień
- CZYTELNY pasek wyboru emotek (σ ͜ʖσ) przy dodawaniu komentarza

- liczba nowych wykopalisk w górnej belce - wygląd jak w starym Wykopie (albo kilka innych wariantów)
- dostosowanie szerokości strony na głównej i mikroblogu (kilka wariantów szerokości)
- wyśrodkowanie strony głównej i mikrobloga (@SpokojnyLudzik)
- ukrycie przycisku ☰ włączającego menu (prośba @h86Ilk i @Tytanowy_Lucjan)
- można przenieść liczbę komentarzy pod przycisk do wykopywania (prośba @SpokojnyLudzik)
- można wyłączyć wświetlanie menu kontekstowego z akcjami typu udostępnij na facebooku
- możliwość zmiany paska przesuwania - starego, nowego albo wyłączyć je całkowicie

- POLECAM zmiana logo wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- ustaw dowolną grafikę z neta i wyświetlać ją zamiast logo wykop (ujmij ją w " " żeby działało)
- można wyłączyć nowy, wąski pasek przesuwania (scrollbar) i włączyć klasyczny, szeroki (od @SpokojnyLudzik)
- wyłączanie miniaturek znalezisk ( @ultrasonic )
- po kliknięciu w domyślną kategorię zmienia się cała kolorystyka wykopu - opcja, żeby to wyłączyć

- liczba komentarzy pod wpisem na mikroblogu: 2 (domyślnie), tylko 1 lub wcale.
- można też ukryć przycisk "Pokaż komentarze"

#wykopwnowymstylu #wykopx #nowywykop #wykop #wykop20 #wykopchangelog #ciekawostki #technologia
Pobierz SebastianDosiadlgo - Aktualizacja Wykop X wersji 2.0.20

Ponad 60 opcji nowych funkcj...
źródło: 2.0.18 lista funkcji
  • 47
@SebastianDosiadlgo:

można przenieść liczbę komentarzy pod przycisk do wykopywania (prośba @SpokojnyLudzik)


Ja nic takiego nie chciałem, musiałem zostać źle zrozumiany :)

PS. Znikła opcja dania obrazka na lewo... :(

PS2. Najwartościowsza opcja to możliwość ukrywania wpisów na głównej, wykopalisku i na mikroblogu - mam nadzieję, że będzie kiedyś :)

PS3. Przydałaby się możliwość wyśrodkowania wpisów na głównej, na wykopalisku i na mikroblogu (obecnie jest do lewej).
masz w planach "odniebieszczenie" ciemnego theme ? np szarości jak były w starym?


@chris0: w zasadzie to raczej nie - jest już sporo różnych "skórek", które dodają różne wersje kolorystyczne wykop.

Wyszedłem z założenia, że w tym dodatku ja będę po prostu dodawał usprawnienia, nowe funkcje i naprawiał skopane na wykopie rzeczy,

a kolorystyka zawsze jest do zmienienia za pomocą innych motywów napisanych przez innych mireczków :)

Łap linka: https://userstyles.world/search?q=wykop&sort=recentlyupdated

(Z
@SpokojnyLudzik:

Ja nic takiego nie chciałem, musiałem zostać źle zrozumiany :)


To może ktoś inny o tym pisał i źle przeczytałem notatki. Sorki :)

PS. Znikła opcja dania obrazka na lewo... :(

Chwilowo tak. Ale wróci niedługo. Muszę ją dopracować.

PS2. Najwartościowsza opcja to możliwość ukrywania wpisów na głównej, wykopalisku i na mikroblogu - mam nadzieję, że będzie kiedyś :)


Wtyłumacz mi jeszcze raz, tak na chłopski rozum jak to ma