Wpis z mikrobloga

Sedno sprawy: wychodzi na to że nie mogę plusować innych Mireczków ()

Rzadko się udzielam więc nie bardzo poczuwałem się do oceny wykopu w pierwszych godzinach nowej wersji. Ale minął tydzień.
Dzięki Mireczkom od nakładek do stylusa można już (przy mniejszym masochiźmie) próbować przeglądać mikro. Jednak niewiele to zmienia bo i tak wszystko wygląda na zabawę z zawiniętym w papierek, wyperfumowanym i pudrowanym g&*(nem. Szkoda mi wiedzy tu zebranej, ale jeśli jest afera za aferą, lizanie pis-orlenu i NAWET PLUSNĄĆ NIE MOGĘ z łatwością, to czas na wygaszanie (lichej i tak) aktywności.

Pic rel.

#wykop20 #wykopchangelog #wykopthebeststyle #wykop20togowno #nowywykoptogowno #nowywykop20 #nowywykop
alwykop - Sedno sprawy: wychodzi na to że nie mogę plusować innych Mireczków (づ•﹏•)づ
...
  • 2
@alwykop: Nie można też plusować jeżeli się doda najpierw wpis do ulubionych, ale można już dodać do ulubionych po zaplusowaniu (σ ͜ʖσ)

Tak samo nie można dodać na #czarnolisto kogoś kto ma bana. Ban musi zniknąć, żeby go zablokować.

Jakiś geniusz wymyślił, że dany element może mieć tylko jedną akcję wykonaną /status przyznany xD