Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@galicjanin: XD poradnik jednej organizacji, na który każdy hotelarz może mieć #!$%@? a w komentarzach znowu teksty o postępującym faszyzmie xD
i tak, faktycznie na zachodzie jeszcze do niedawna homoseksualizm był prawnie zakazany i przymusowo leczony. Nigdy tak nie było w „polskim Katotalibanie” ale tak wiem wiem, to już się stanie za niedługo - jak to mówią na wykopie „Polska za 5 lat” :D
Co do prowadzenia przez Kościół szkół, sierocińców
  • Odpowiedz
  • 1
@huncwot_: A co nie tak ci się podoba w porównaniu do Hitlera? Jak chcesz to niżej jest porównanie do frankistowskiej Hiszpanii opisane przez @galicjanin, czy ono też ci się nie podoba? XD
  • Odpowiedz
  • 0
@huncwot_: Idiotyczne bo tak ty twierdzisz? Są po prostu trafne i pokazują do czego może prowadzić ludzka obojętność i "powolne gotowanie żaby".
  • Odpowiedz
i masz, bo najwyraźniej, nie sprawdziłeś a pasuje bardzo
"Reductio ad Hitlerum, czasami argumentum ad Hitlerum, także: ad nazium – pozamerytoryczny sposób argumentowania, w którym następuje próba unieważnienia czyjegoś stanowiska na podstawie tego, że ten sam pogląd miał Adolf Hitler lub NSDAP
  • Odpowiedz
  • 0
@huncwot_: No ale o co chodzi? Ordo Iuris stosuje zasadę "powolnego gotowania żaby" wprowadzają to co raz bardziej idiotyczne obostrzenia, lub chcąc je wprowadzić, a że mamy konserwatywny rząd to te pomysły padają na dość podatny grunt. To samo miało miejsce w Niemczech, gdzie "powolnie gotowano żabę" i społeczeństwo w końcu stało się nieczułe na krzywdę, jakiej poddawani zostali Żydzi. Ja nigdzie nie twierdzę, że w Polsce "powolne gotowanie żaby" przez
  • Odpowiedz
@Kempes: PiS zaostrzył kary dla kierowców, tak rodzi się faszyzm. Na razie, tylko wyższe kary ale wkrótce, zacznie rozstrzeliwać kierowców. Tak właśnie wygląda gotowanie żaby.
Nie ma to logiki? No i co z tego, tak właśnie wyglądają wasze złote myśli, które łączą śmieszne poradniki z przymusowym leczeniem z homoseksualizmu.
Na koniec, ładne podsumowanie, FB ich wolności słowa, faszyzmu, regulaminu i lgbt. Koleś który zmiksował tęczową flagę ze swastyką i umieścił ją
huncwot_ - @Kempes: PiS zaostrzył kary dla kierowców, tak rodzi się faszyzm. Na razie...

źródło: F389E35E-513E-4B89-8B90-0FC4B2529710

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@huncwot_: Tak, w ten sposób przedstawiony napis PiS to szerzenie nienawiści. Ja bym z tym poszedł do sądu, bo sprawa moim zdaniem jest z góry wygrana. Choć dla pewności to bym chciał ten wpis zobaczyć i poznać jego kontekst.
Ale że przymusowe leczenie homoseksualizmu miało miejsce to ty chyba wiesz? Ci ludzie od tego poradnika tez powinni wiedzieć. Zdajecie sobie sprawę, że to nie działało i nadal nie będzie działać, ale
  • Odpowiedz