Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy w historii FUT'a grałem dłużej niż w aktualną odsłonę. Zawsze były SBC z wymiennymi paczkami, farmiłem coinsy i zawsze co roku te tysiąc złoty lekko wpadało i gra się szybko nudziła.
Składu tak drogiego to na pewno nie miałem, wszystko niewymienne. Trafu za coinsy powyżej 50k chyba nie miałem. Jedynie gra całkiem spoko oddaje w SBC o ikony i Heroes > wszystko ze składu (oprócz Payeta, Odegaarda i Martineza) to trafy za sbc Hero i sbc Ikon.
Raczej nie grinduje, czasem rzeczywiście coś na siłę zrobię (jakieś zadania z sbc, itd), ale za to wpada dwutygodniowa przerwa.
Skład najlepszy od początku mojej przygody z FUT'em, a gram jak gówno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiem, że #!$%@? macie, ale tak o #!$%@?ę, bo tag umiera, jak i cały wykop. Rok temu to wpis co 10 minut, teraz 5 wpisów na dzień, więc chociaż tak coś się może ruszy
#fut
quercy - Nie wiem czy w historii FUT'a grałem dłużej niż w aktualną odsłonę. Zawsze b...

źródło: michaubiauekniemajajek

Pobierz
  • 4
@quercy: ja mam odwrotnie, od Fify 17 gram regularnie, a aktualna odsłona jest ta w którą gram najmniej. Na przestrzeni lat jest masa zmian na minus... nawet gameplay się nie broni, bo co patch to jest inna gra, trza wszystkie taktyki zmieniać, ogólnie burdel...
bo co patch to jest inna gra


@wykopnijmnie:
dokładnie. tyle, że u mnie całkiem inna gra jest codziennie, w zależności o niewiadomego czego, dodatkowo inaczej gra się w weekendy w LW i w tygodniu w DR, no i chyba nigdy nie było takiego nerfienia kart, nawet nie ma ochoty wtłaczania gry,