Wpis z mikrobloga

"Laptopy"
#!$%@?, dzisiaj spedzilem na #!$%@? spotkaniach 8h i oczywiscie nic produktywnego nie zrobilem. A jakby inaczej musze sluchac tego #!$%@? a potem musze jeszcze tlumaczyc tym DEBILOM ZE NIE TAK MA BYC ale #!$%@? ONI WIEDZA LEPIEJ. Juz mnie taka #!$%@? wziela, ze zaczalem miesem rzucac przy CIO (O tym jutro)
I tak sobie przegladam w czasie spotkan internet i widze artykul
"4to klasisci dostana laptopy"
No #!$%@? zajebiscie, ciesze sie, ze moje podatki nie ida na jakies #!$%@? #!$%@? ale zostana sporzytkowane w taki sposob, ze #!$%@? ja #!$%@? bedzie dobrobyt a ja nie umre na glodowej emeryturze.
ALE #!$%@? NIE, NIE POTO #!$%@? 500+ rodzice dostaja miesiecznie, by DZIECKU KUPIC #!$%@? LAPTOPA
NIE #!$%@?, #!$%@? PINOKIO STWIERDZIL ZE #!$%@? DAJMY IM LAPTOPY, NAPEWNO STARZY NIE ZASTAWIA ICH W LOMBARDZIE.
No ja #!$%@?
No ale czytam dalej i widze, ze odezwal sie #!$%@? kolejny ORZEL z Ministerstwa #!$%@? szkolnictwa odnosnie tego calego #!$%@? AI GPT CHATA i ze on jest zaniepokojony, ze SZTUCZNA #!$%@? INTELIGENCJA ROBI PRACE DOMOWE ZA DZIECI.
ALE ONI MAJA NA TO ROZWIAZANIE.
ZAKAZ PRZYNOSZENIA PRYWATNYCH SPRZETOW DO SZKOLY.
CZAICIE #!$%@?, MATEUSZEK DA KAZDEMU PO LAPTOPKIU ALE #!$%@? BEDZIE ZAKAZ GO UZYWANIA DO NIECNYCH CELOW.
#!$%@? ja #!$%@?.
Powinienem zostac jakims #!$%@? komentatorem tego co sie dzieje w naszym kraju
mam wszystkie predyspozycje by nim zostac:
1. JESTEM POLAKIEM
2. WSZYSTKO MI #!$%@? NIE PASUJE
ide na terapie a potem sie #!$%@?
pozdro600
  • 1
  • Odpowiedz