Wpis z mikrobloga

w odcinku 18 farmy mówią, że jest 18 dzień, czyli faktycznie 1 odcinek=1 dzień na farmie. Dzisiejszy odcinek to 14 czerwiec na farmie (+/-1dzien) Zdjęcia kręcone były od 27/28 maja do 6 lipca. #farma #patostreamy


Adam wyleci za 12 dni, czyli za 12 odcinków, bo mówił na swoim kanale pod koniec czerwca jak spędził 30 dni bez internetu, biorąc udział w pewnym projekcie. czyli odpadnie za nieco ponad 2 tygodnie, pod koniec 6 tygodnia emisji programu.
Kokosonuss - w odcinku 18 farmy mówią, że jest 18 dzień, czyli faktycznie 1 odcinek=1...

źródło: temp_file.png8876761895453535911

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Kokosonuss: ja już nie oglądam. Mam niesmak po ubiegłym tygodniu. Ogółem same fałszywe pyski, prędzej czy później z każdego to wyjdzie.
Na same daty postów bym nie patrzył bo nie każdy od razu po wyjściu postuje.
Tak mniej więcej wiem kto będzie w finale xD mam całkiem na to już wy.ebane. Fejm i hajs, czego w pierwszym sezonie nie było aż tyle.
  • Odpowiedz
@Kokosonuss: zawołaj jak ruda i cwanka odpadną to wtedy zacznę oglądać xD

tak nawiasem mówiąc jakby Wiola wybrała wtedy do pojedynku cwankę to jak inny program by był. Bo na bank babochłop na tych ściankach by się za długo nie utrzymał xD

  • Odpowiedz
@Kokosonuss: konkretnie to nie wiem, ale pewne rzeczy wyciekają xD
Jakis krecik jest xD
Tak ogólem coś ciekawego się tam dzieje teraz? Czy ciągle ta sama farsa? xD

Może niedługo będę miał ciekawego newsa. Więcej póki co powiedzieć nie mogę.
  • Odpowiedz
@Kokosonuss: spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko teraz cwanka może być farmerem tygodnia xD chyba, że ruda na koniec coś odpaliła xD
W przyszłym tygodniu Lobo albo Italiano out.
  • Odpowiedz