Wpis z mikrobloga

w swojej internetowej przygodzie przeszedłem już cykl od objawienia do upadku na kilku portalach. Tylko taka nasza-klasa czy gadugadu upadały w nierównej walce z zagranicznym gigantem, a #wykop upadnie przez upośledzone zarządzanie, zmutowanych modów i devów po bootcampie. A w dodatku przegra trzema kompetentnymi twórcami, działającymi po godzinach ????
Nie mogę się doczekać jak na #hejto przeczytam o tym, że Michał wyciąga wtyczkę i gasi światło w serwerowni po raz ostatni.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 11
@nyszom: gg i nk nie upadly w wyniku walki z gigantami, ale przekombinowali.
W nk jakies sledziki, glupie gry, w gg zbyt ramozerna aplikacja upchana jakimis glupimi dodatkami i reklamami.
Nk i gg efekty mieli, gdyz byly proste, lekkie, a chcieli wiecej kasy trzepac i poszli do piachu.
@elperson
Ja tam przeglądam po najnowszych bez blokowania/subskrybowania i mam akurat tyle ciekawych treści ile zaspokaja mój głód internetu.
tutaj taki sposób przeglądania bez stroju szambonurka jest niewykonalny
@Odkamieniacz
myślę, że te dziwne pomysły na nk&gg, o których mówisz to były próby ratowania się przed nieuniknionym, a nie przyczyny upadku. A może oba: nerwowe ruchy, za wszelką cenę próbujące dać coś, co zatrzyma userów. W obu przypadkach nieudane. w zasadzie nie wyobrażam sobie, żeby gg, albo nk przetrwały (chyba, że zajęłyby miejsce, na które o ironio, wszedl wykop)
@elperson
szczerze to wpadłem sprawdzić, jak daleko mogę się posunąć, zanim wyłapie bana, ale nie mogłem znaleźć pasty o serwerowni, więc zakończyło się na tym wpisie