Wpis z mikrobloga

Marzena Kowalska asd asd i Niebezpieczny transport robią aferę dzieckową Olgierandowi i mówią że on kłamie że ma dziecko że on to wymyślił bo ma zakaz mówienia o Centaurze i dlatego on wymyślił dziecko żeby już nie robić filmów na kanale. My wiemy że to konta obrażające Olgierando ale Olgierando z nerwami zareagował bo jemu napisali żeby dał dowody a on zaczął obrażać Myszę.
#kononowicz
l.....w - Marzena Kowalska asd asd i Niebezpieczny transport robią aferę dzieckową Ol...

źródło: Screenshot_20230123-142043~2

Pobierz

Czy ma dziecko

  • Ma 36.2% (25)
  • Nie ma 23.2% (16)
  • Nie wiem czy ma czy nie ma 40.6% (28)

Oddanych głosów: 69

  • 18
@lobuziak-z-doliny-muminkow: szkoda mi go czasem, z bycia odkryciem roku spadl do roli pajaca ktory nie umie sie nawet przyznac ze nazywa sie lukasz wojcik i mieszka na wierzbowej. no kurde sory ale niby smiesznie jak bijesz pijanych zalewskich pod zodiakiem czy tam kradniesz telefon i okulary rafalowi kosno ale jako caloksztalt to jestes zwyklym przestepca wojcik XD (i zeby tylko przestepca to pol biedy, koles nie odpowiada za swoje czyny bo
twardy_kij - @lobuziak-z-doliny-muminkow: szkoda mi go czasem, z bycia odkryciem roku...

źródło: comment_1671645589OZXJbMUyjTuJLmUA43feyd

Pobierz
@ps0lak: jakiś jego klakier tłumaczył tu ze niektóre dzieci takie czarne wyglądają po porodzie i to normalne. Ale chyba jednak się nie wybieliło do tej pory skoro ujcik taki nerwowy i agresję w stronę Marioli kieruje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lobuziak-z-doliny-muminkow: Nie znam rodzica który nie chciał by się pochwalić swoim nowo narodzonym dzieckiem. Takie nietypowe zachowanie, może nie jest z tego dumny, że dziecko mu się urodziło i to dla niego kłopot.
Też patrząc długofalowo to on potrafił się chwalić byle pierdołą, a dziecko to co wstyd dla niego, że się nie chwali ?
@Jan3: on zawsze lubił wyjaśnić haterów i podawać dowody że on ma rację to byłaby wielka afera jak on niemiałby dziecka bo zbierał pępkowe. To dziwne że z nerwami zareagował zamiast wyjaśnić haterów. Już usunął cały film ja nie wiem jaka jest prawda ale dziwne
kradniesz


@twardy_kij: no... odważne słowa zielonka... jesteś w stanie ponieść za nie konsekwencje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

caloksztalt to jestes zwyklym przestepca


@twardy_kij: mhm... wieszkto też jest przestępcą? Batman ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

w sumie to mu troche zazdraszczam


@Panicz888: wiemy i widzimy