Wpis z mikrobloga

Jakbyście chcieli wiedzieć czy kobiety wspierają bardziej to aby tendencja 8:1 w samobójstwach się nie zwiększała to polecam przeczytać.
Ale ogólnie nagonka na inceli, jako złych ludzi. Kobiety dobre, normalne. Mężczyźni niedobrzy, upośledzenie, wręcz niebezpieczni!
Nie wiem, może serio tacy incele są. Ogólnie ja ich zawsze widziałem jako osoby poszkodowane przez los ale nie nienawistne (tj. złe na świat z tego powodu, przecież noszą ranę). Jeśli byłoby tak, że byłoby to "również ludzie źli" jakby im się udawało - no to wtedy takiego incela trzeba postawić na równi nie wiem, z czadem psychopatą? Jeden i drugi nie zrobi pewnie długich związków. Tylko jeden jest efektowny drugi nie.
Jeśli takie w większości są to się do takiej większości autystów nie zaliczam. No i tam o coś by takim ludziom chodziło i z jakiegoś powodu się zachowują.

Ale to co napisała Agnieszka Kasprzak jest po prostu chamskie. I nieprzyzwoite. To jest poziom jej dziennikarstwa. Jest to artykuł publikowany na siłę, pod tezę, jednocześnie zaprzeczając że jest pod tezę. To obrzydliwe i zbiera mi się na wymioty widząc (czytając) artykuł kogoś tak zakłamanego.

https://aszdziennik.pl/143614,porozmawialam-z-przegrywami-i-ich-partnerkami-o-incelach-na-serio

I jeszcze ten podtytuł o incelach na serio... Dziennikarka od siedmiu boleści, to jest po prostu nieprofesjonalne.
#blackpill #incel #przegryw #rozwojosobistyznormikami
  • 5
  • Odpowiedz
@interpenetrate: tu znalazłem coś spoko
Trafnie, trochę w środku odjeżdża w rejony tego że feministki nie byłyby zniechęcone gdyby incel sprawował sąd nad nią i wywadał opinie na temat tego jakie to one nie są i ogólnie traktował się jako mądrzejszy i lepszy od nich.
Ale mniej więcej jest ten tekst w porządku. Jest spory research. Są mniej więcej wszystkie terminy, widać że było "lurkowane". Przede wszystkim tekst nie jest oderwany
  • Odpowiedz
Ale ogólnie nagonka na inceli, jako złych ludzi. Kobiety dobre, normalne. Mężczyźni niedobrzy, upośledzenie, wręcz niebezpieczni!


@interpenetrate: Demonizując inceli, którzy zostają odrzuceni przez kobiety równie dobrze można pisać:
Czarni w afryce są źli bo narzekają na choroby i biedę.
Chińczycy pracujący w fabrykach za 1$ dziennie też są źli.

Bo tak incel wybrał, że będzie miał 165cm wzrostu i będzie brzydki. Wielkiem problemem jest to, że NIE CHCE ZAAKCEPTOWAĆ tego, że
  • Odpowiedz
Bo tak incel wybrał, że będzie miał 165cm wzrostu i będzie brzydki.


@CloudSpanner: to nawet inaczej, incela nie porównuje się do 165cm i bycia brzydkim.
Porównuje się go do toksycznego charakteru i niepowodzenia.
Dla społeczeństwa incel to osoba trędowata ale ze względu na jego zachowanie. Te tępe cioty, na serio są za głupie do połączenia kropek, że ktoś kto doświadcza odrzucenia, nie będzie się zachowywał tak samo jak ktoś kto go
  • Odpowiedz