Wpis z mikrobloga

Jak bardzo trzeba mieć wywalone na widza i nie mieć honoru, rozumu i godności człowieka by dalej wciskać ciemnej masie o listach pisanych przez cholera wie o tym co Ator papuguje po innych. Internet mówi że Gates rządzi światem - cyk cynik Ator o Gejtscie, Schwab wywołał sztuczną wojnę na Ukrainie i cyk Ator o tym jak to WEF upada/rządzi światem. Bardziej przeraża mnie fakt że są tacy co oglądają te wymysły artystyczne grubasa i wierzą że piszą do niego możni i potwierdzają to co opowiada godzinami. To nawet nie jest śmieszne choć YT klasyfikuje te wypierdy jako rozrywkę dla motlochu. Niech kiedyś zrobi lajta z jednym z onych bo inaczej nikt normalny w to nie uwierzy. #bekazatora #ator kłamczuszek
  • 6
@mango2018: Dzisiaj wrzucił filmik o WEF nie oglądałem ale #!$%@?ł mnie już sam tytuł. Przypomina mi się sytuacja z parodią dziennikarza TVP który wyrzucał śmieci na ulicę by nagrać potem materiał jak to polaczki śmiecą. No to Ator pisze sam do siebie listy albo śmieszki piszą i wykorzystuje to dla swoich korzyści. Każdy może napisać mail od rzekomych Illuminatów.