Wpis z mikrobloga

Carlo Ancelotti:

We will not let Camavinga leave, he’s untouchable like Modrić and Toni Kroos


i Joshua Barnett(agent Francuza):

There’s no truth. Of course every club in the world would want him, but he’s very happy in Real Madrid and Real Madrid are very happy with Camavinga


dzisiaj zdementowali wczorajsze plotki na temat możliwego wypożyczenia Eduardo Camavingi do końca sezonu do Arsenal. Ani Piłkarz, ani klub nie rozważają jego odejścia.

Jakub Kiwior dzisiaj przeszedł pozytywnie testy medyczne i podpisał wart £40k na tydzień(czyli 1/3 tego co żądał Ndicka) kontrakt do 2028 roku z Arsenalem. Koszt transferu 20 mln € + 5 mln € zmiennych.

Koło północy wyszedł artykuł w Guardianie mówiący, że Declan Rice skłania się w kierunku dołączenia do Arsenalu w lecie z uwagi na możliwą współpracę z Artetą i grę w Lidze Mistrzów. Anglik jest przekonany, że Mikel jest w stanie uczynić go dużo lepszym pomocnikiem i zaimponowało mu jak Hiszpan przekształcił drużynę w pretendenta do tytułu. Rice jest prywatnie fanem Chelsea, który spędził 7 lat w ich akademii. Jeżeli ktoś się martwi o Chelsea to oni idą po Caicedo i przedłużają kontrakt z Kante, zaś na prawą obronę celują w Malo Gusto z Lyonu. Autor artykułu pisze, że West Ham oczekuje £100 mln, ale w związku z sytuacją kontraktową i jego chęcią odejścia jest prawdopodobne, iż będą zmuszeni zaakceptować coś w okolicy £80 mln.

Fabrizio Romano o Fresnedzie:

Arsenal have opened talks with Valladolid for Iván Fresneda. The player was not with the starting 11 because of this negotiation with Arsenal. Also Newcastle interested & the agents will be in London next week. Arsenal are now speaking seriously on the deal. If Cedric leaves Arsenal to join, probably Fulham, this could be the way for Arsenal to go for Iván Fresneda.


Hiszpanie piszą, że Edu chciał zapłacić w styczniu 60 mln €(wartość klauzuli odejścia) za Martina Zubimendi, ale piłkarz nie chce opuścić Realu Sociedad w styczniu. Najprawdopodobniej jak Raphinha czeka na Barcę, gdzie Xavi wielokrotnie powtarzał, że byłby idealnym następcą Busquetsa, który opuści klub w lecie. Może to już wkrótce zdementują, ale profil faktycznie bliższy Parteyowi niż Declan Rice, niżej filmik do obejrzenia.

Turcy piszą, że trener Besiktasu chciałby ściągnąć Elnenego w styczniu.

Śmiechłem jak Kike Marin zaczął dzisiaj łączyć 30 letniego Williama Carvalho z Betisu z Arsenalem:

Arsenal are interested in signing midfielder William Carvalho from Real Betis, who they wanted to sign a long time ago


#arsenal
Pustulka - Carlo Ancelotti:
We will not let Camavinga leave, he’s untouchable like Mo...
  • 3
@Pustulka: kurde szkoda tego Rice. 3 lata Chelsea robiła podchody to biorą kolejnego ziomka z Brighton za kolejny chory hajs.
Kontrakt z Kante ok ale jak bedzie zdrowy na wiecej niz 2 tygodnie w sezonie. Poza tym Kovacic znow #!$%@?, Zakaria tez. Lipa sie robi to sie nie dziwie ze tego Caicedo chca teraz.
Jorginho na wylocie, ciekawe czy Barca go weźmie xD
kurde szkoda tego Rice. 3 lata Chelsea robiła podchody to biorą kolejnego ziomka z Brighton za kolejny chory hajs.


@Ostrzewtlumie: Z tego co czytałem nowi dyrektorzy sportowi Chelsea z Brighton i AS Monaco nie są zainteresowani Declanem Rice'm. Anglik tańszy od Ekwadorczyka też nie będzie no i przede wszystkim The Blues potrzebny jest środkowy pomocnik i inne wzmocnienia na już, a nie za 6 miesięcy.

Nie wiem jak współwłaściciele Boehly i
Z tego co czytałem nowi dyrektorzy sportowi Chelsea z Brighton i AS Monaco nie są zainteresowani Declanem Rice'm. Anglik tańszy od Ekwadorczyka też nie będzie no i przede wszystkim The Blues potrzebny jest środkowy pomocnik i inne wzmocnienia na już, a nie za 6 miesięcy.


@Pustulka: tylko ostatni argument do mnie trafia. Agnlik to anglik i sie przyda, 80mln to niewielka rozniaca do tych 75mln co chce Brighton.

Nie wiem jak