Wpis z mikrobloga

aaa, to te rakiety co Ukraina miała je hurtowo strącać, po czym okazało się po ataku w "Dnipro", że nie strącili ani jednej, bo nie mają takiego sprzętu.

Ale znowu powaliłeś swoja jakze rzetelna i godna uwagi analiza.


@BoooG: Najśmieszniejsze jest to że wykop to łyknął bo ma pamięć złotej rybki i nie pamięta artykułów w których Ukraina stwierdzała że strącała KH-22 xD. Ukraina może pisać co chce i codziennie zmieniać
Najśmieszniejsze jest to że wykop to łyknął


@Koniasz: czy ten wykop jest z nami w pomieszczeniu? Kto to łyknął? Kto tak twierdził? Masz coś na poparcie tego wysrywu, czy znowu sobie coś uroiłeś? XD

To się robi żenujące, naprawdę.
Myślałem że jesteś pieskiem który się do mnie przyczepił. Teraz stajesz się czymś co przylepia się do podeszwy buta.


@Koniasz: nie dodawaj sobie XD. Prostuję każdą dezinformację o domagam się źródeł takich urojeń jak Twoje. Ty póki co wniosłeś dokładnie 0 merytoryki do dyskusji.
Czyli Ukraina nigdy nie twierdziła że zestrzeliwała KH-22 ?


@Koniasz: nie o tym mowa. Mowa, o tym, że Ty twierdzisz, że "wykopki" łykają propagandę i nie masz nic na poparcie tego twierdzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do KH-22, to nie znalazłem żadnego poważnego źródła po stronie UA, które by twierdziło że zestrzelili jakieś KH-22. Nie wiem czy wiesz, ale tego nie da się wychwycić ani zestrzelić
nie o tym mowa. Mowa, o tym, że Ty twierdzisz, że "wykopki" łykają propagandę i nie masz nic na poparcie tego twierdzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@missioncritical: xD

Co do KH-22, to nie znalazłem żadnego poważnego źródła po stronie UA, które by twierdziło że zestrzelili jakieś KH-22. Nie wiem czy wiesz, ale tego nie da się wychwycić ani zestrzelić zwykłą OPLOT. Nie wiem czy nawet Amerykanie mają
xD


@Koniasz: no to dasz dowód na to, że tutejsza społeczność łyka propagandę, czy nadal będziesz rzucał kupą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Takie stare sowieckie gówno miałoby być problemem ? xD


@Koniasz: Ale rozumiesz, że to stare sowieckie gówno jest hipersoniczne, co nie? Niecelne, drogie, zawodne, ale nadal poza zasięgiem OPLOT. Ty udajesz, czy jesteś tak naiwny?

a teraz fikołki raz dwa raz dwa.


@Koniasz: