Wpis z mikrobloga

Pytanie. Jak sprawdzić dokąd moje zdjęcia zostały wysłane? Dostaję tylko powiadomienie, że zostały dostarczone i w aplikacji już zero info na ten temat. Pomijam fakt, że żadne otrzymane przeze mnie zdjęcie nie miało ustawionej lokalizacji :(

#rando
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@riketsja: W zakładce z wysłanymi, klikasz raz na zdjęcie - zamieni się w mapkę :) Chociaż najprawdopodobniej masz wyłączoną lokalizację, stąd ani Ty nie widzisz cudzych lokalizacji, ani oni Twoich.
  • Odpowiedz
@LatajacaMarkela: @costadelsol: Dzięki za odpowiedź. Problem lokalizacji został rozwiązany, był włączony w apce ale nie w telefonie -.-

Ale nie mam możliwości 'na prawo'... nawet potrząsałam telefonem :D Czyżby na wp jeszcze nie było takich super ekstra 'bajerów'? ;)
  • Odpowiedz
@riketsja: chodzi o to, że są jakby dwie listy - jedna z fotkami, które wysłałaś, drugie z tymi, które dostałaś :) Jak przesuwasz palcem po ekranie w lewo i prawo, to przechodzisz między tymi zakładkami. Ale nie wiem jak to na WP wygląda, może powiesz? :)
  • Odpowiedz
@costadelsol: Ale powiadomienia dostałam na ekranie telefonu (poza aplikacją), że doszły ;)

Albo jestem nieodkrytą blondynką albo naprawdę tego nie ma :P ale jest 'logout' w razie czego, bez obaw :)
  • Odpowiedz
@costadelsol: przy włączonej aplikacji dostaję jedynie powiadomienie dokąd zostało wysłane moje zdjęcie. Gdy jest zamknięta (działa w tle) jedynie info skąd otrzymałam zdjęcie. Żadnej osobnej listy z wysłanymi zdjęciami nie mam ;) Ale dzięki za chęci ;)

Ktoś z WP pomoże?
  • Odpowiedz