Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz skyrima przechodziłem gdzieś w 2014 albo 2015 roku. I nie zgadniecie ( ͡º ͜ʖ͡º) nie przeszedłem oczywiście kampanii głównej, tylko mroczne bractwo zmaksowalem i elo
teraz mam tak na #xbox że wszystkie gry, które mam w pudełkach (już kolo 50) muszę przejsc chociaż wątek główny. No i coś się zajarałem na skyrima, zainstalowałem z GPU, pudełkową kompletna wersję znalazłem na olx za 30 zł i jazda. No i gram beż modów bo chce żeby osiągnięcia wpadały

tu jest taka ilość zadań że nie idzie tego przerobić. 30 aktywnych zadań jednocześnie, po drodze wpadają krótsze przy okazji. naraz robię wątek główny, legion, magów, złodzieja, wampirów z dodatku i towarzyszy
powoli nie ogarniam co się gdzie dzieje, tylko wale podstawowym czarem od ognia bo jest najskuteczniejszy
nie wiem kiedy przejdę wątek główny, ale jest zajebiscie ( ͡º ͜ʖ͡º) #skyrim
  • 4
@iErdo: morrowind jest zbyt stary obecnie zeby go brać na 'miłe zimowe wieczory'. skyrim moim zdaniem jest sredni. nie wiem, nie lubie tego engine'a mimo ze jest podobny jak w innych skrolsach no i brak custom magii jak w oblivionie kur..