Wpis z mikrobloga

Zrobi ktoś jakiś skrót co się na #hejto #!$%@?ło?
To gdzie ja mam k...a teraz iść?
Reddita lubię przeglądać, ale tam się nie da dyskutować, bo żymianie zaraz się przypieprzają albo kolorowi, znaczy się tęczowi też xD.

  • 5
  • Odpowiedz
@tttomasz: jakiś koleś wstawiał memy, takie same, kilka dni i dostał #!$%@?, że za serwery się płaci - to pierwsza afera. Później moderacja go przeprosiła XD.
A druga, że ktoś jakieś gołe zdjecia wstawia, czy wulgaryzmy.
  • Odpowiedz
@tttomasz: Jest taki admin tam (lubieplackijohn - Dominik Mazur) obraża użytkowników w komentarzach i jedzie po nich. Zamiast dać jakies ostrzeżenie i byc profesjonalnym to robi publiczne linczowania i dyskusje. Dodatkowo kłócił się nawet o to, ze ktoś wrzucił taki sam obrazek co tydzień temu, bo SERWERY KOSZTUUUJĄ! xD Ma też ego spore, zobacz jakie "przeprosiny" wstawił.
MasterOf8 - @tttomasz: Jest taki admin tam (lubieplackijohn - Dominik Mazur) obraża u...

źródło: Screenshot 2023-01-19 at 11.31.03

Pobierz
  • Odpowiedz
@MasterOf8: typowi puściły nerwy i nie potrafi z tego wybrnąć, ale ani nie robi tego za kasę z Hejto, ani za kasę z PEFRONu jak moderatorzy Orlenu. Pewnie większość krytykujących osób sama by się odkleiła.
  • Odpowiedz
@MasterOf8: Tak, jakbym miał firmę i go zatrudniał, to pewnie bym zwolnił dla samego PRu. Ale na niekomercyjnym portalu sprawa wygląda trochę inaczej i dałbym mu szansę. Sam kiedyś byłem GMem na pewnym serwerze MMORPG i widziałem jak normalnym ludziom #!$%@? w necie. Tak samo wszyscy wracają do tych PHP by przemo, gdzie też się to zdarzało, a wszyscy je romantyzują.
  • Odpowiedz