Wpis z mikrobloga

#ikea #pytanie #meble #mieszkajzwykopem #remontujzwykopem

Mireczki, ma ktos ten ochraniacz podlogi? https://www.ikea.com/pl/pl/p/kolon-ochraniacz-podlogi-44881100/

Obecnie mam jakas tanioche z allegro, ktora jest cienka, przesuwa sie i powstaja fale i sie potykam, co bardzo mnie wkurza. Czy jak kupie taka z ikea (bo widze ze jest grubsza, i ma taka warstwe niby samoklejaca?) to czy lepiej to sie spisze? Glownie zalezy mi zeby nie zniszczyc paneli pod krzeslem.

Drugie pytanie mam tez o taka sama podladke ale na biurko, mam jakas tanioche z allegro, i jest nawet spoko tylko ze jak polozylem cos cieplego (jedzenie w misce) na nia to sie odksztalcila no i sa fale. Czy taka z ikei bedzie bardziej wytrzymala na cieplo?

To co teraz mam jest z polipropylenu (grubosc 0,5mm)
  • 7
@turbine: Miałem bardzo podobny z JYSK-u i powiem szczerze, że wolę już cienki dywan. Podkładka się elektryzowała, była dość upierdliwa w czyszczeniu no i średnio przyjemna podczas chodzenia po niej. Już dawno pod krzesłem mam niewielki dywan i na pewno nie zamienię go na to plastikowe goofno (+ zawsze masz ciepło w stoopki).
@turbine: ta z amazonu to nie wiem, bo to niby jakieś skóropodobne, ale na allegro często są takie wielkie "szmaciaki pod myszkę" - to się nie nadaje do pisania.
odnośnie podkładki pod biurko - mam, czy się sprawdza? na pewno psychicznie jakoś inaczej.
@turbine: Z czymś ciepłym to na luzie - non stop mam na tym kubki gorącą z kawą czy herbatą, czasem talerz zupy xd

Co do pisania to w sumie czasem coś podpiszę jakiś papier (jak to w domowym biurze) i nie zauważyłem aby się przebijało.

Ogólnie co tu dużo mówić, polecam kupić taką matę markową, nie jakiś badziew z Ali i będziesz pan zadowolony.
@turbine: Wow, ale te podkładki zdrożały, mam takie 2 w domu już kilka lat. Po kupieniu 1-ej od razu zamieniłem druga tania na taką z ikei. Ja polecam, jak ktoś znajomy szuka takiej podkładki to sugeruje żeby kupił właśnie tą z ikei. co do przesuwania się na podłodze to z 2 tygodnie temu ja poprawiałem i to był jedyny raz w ciągu ostatnich chyba 2 lat :). Nie zauważyłem żeby moje