Wpis z mikrobloga

Florian był bardzo dzielny, płuca jak się okazało czyste natomiast w zatokach zalegała mu cała masa zielonych glutów, przy okazji obejrzał go stomatolog i konieczne było usunięcie kilku zębów, wczorajsza wizyta trwała koszmarnie długo i kosztowała ponad 1200zł :(

Tu zrzutka

Gluty z obory już po kastracji, jak się okazało to chłopaczki. Mają około 4-5 miesięcy, są wykastrowani, odrobaczeni, testy fiv felv negatywne. Ptyś taki bardziej wściekły, Kinder daje się głaskać i jest bardziej proludzki.

Tak czy siak dzieciaki do oswojenia, bardzo pilnie szukają nowych domów bo nie mam gdzie ich wcisnąć. Są w Zwoleniu województwo Mazowieckie ale możemy dogadać transport. Polowanie na matkę trwa, niestety wydaje się, że coś jest z nią nie tak - przyjmuje pozycję bólową, brzuch wielki - jeśli to będzie kolejna rozwalona wątroba to ()

Chyba że ktoś adoptuje Bułkę to będę miała gdzie wrzucić chłopaków ;)
(Dziewczyna ma pół roku, jest zdrowa, wykastrowana, odrobaczona, zaszczepiona przeciwko wściekliźnie i 2x przeciwko chorobom wirusowym, wymaga jeszcze pracy nad oswajaniem ale jest coraz lepiej :))
Dionizy też był na konsultacji, tyle z tego wynikło że dostałam namiar na dr.hab Marcina Wrzoska, przekota w dziedzinie neurologii weterynaryjnej. Niestety póki co nie dałam rady się dodzwonić, ale wkrótce do nowego domu we Wrocławiu jedzie Leosia, to może zabiorę na wycieczkę i młodego ;)

#pieszkotem

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/66851713

c.....i - Florian był bardzo dzielny, płuca jak się okazało czyste natomiast w zatoka...

źródło: E829DA20-4166-41FA-96CF-7B85E674B916

Pobierz
  • 25