Wpis z mikrobloga

Mirki z #komunikacjamiejska #autobus #autobusy i #kielce Nie dość, że dzień #!$%@? to jeszcze w jego połowie taka #!$%@? akcja..
Szedłem z Korony, do przystanku al. IX wieków w stronę dworca autobusowego. Kto z Kielc ten będzie ogarniał. Autobus bezpośrednio na dworzec był za minutę, więc stwierdziłem, że poczekam i przejadę ten jeden przystanek.
Ja zacząłem kupować bilety w aplikacji Jakdojade, ale czekałem trochę aż mi się ta apka załaduje. A gość już sprawdzał bilety. Finalnie bilet kupiłem o 14:08 a on rozpoczął kontrolę o 14:06. Wystawił mi mandat... Nie wiem, jest jakiś sens się odwoływać?
#pytanie #kanary #bilety
  • 2
@viciu03: hmm, a na mandacie masz wypisaną jakąś godzinę? Jeśli nie to na twoim miejscu raczej bym spróbował uderzyć na ul. Głowackiego czy gdzie tam punkt reklamacji ma ZTM.
@viciu03: Z Korony na dworzec to jest max.10 minut pieszo. Ja bym nawet nie brał pod uwagi jechać autobusem, ale w Twoim przypadku udał bym się na Głowackiego i spróbował się jednak odwołać. Niech zdejmią monitoring z tej godziny czy coś