Wpis z mikrobloga

To co zrobili z wykopem to jest #!$%@? dramat. Nikt to wcześniej nie testował? No ja #!$%@?.

Stara apka na androida nie działa. Aktualizacja? A po co to komu. Usunąłem i pobrałem nowa ale jest problem, nie da się zalogować :) za każdym razem weryfikacja bota której nie da się przejść. Nie martw się Białek, rumun i tak wejdzie :)

Korzystając z przeglądarki strona się nie ładuje. Na otwarcie mikrobloga trzeba poczekać koło minuty. Ciekawe że pisząc tego posta płynność wprowadzania słów jest gorsza niż na gadu gadu w 2008 roku :)

Moderacjo, nie wiem z czego wynika taka kolej rzeczy. Powinno być wam wstyd że doprowadzacie do takich sytuacji. To co wypuszczanie dobitnie pokazuje gdzie macie swoich użytkowników. Sam jestem przedsiębiorcą i w życiu ze swoich rąk takiego gówna bym nie wypuścił. To że osiągnęliście taki sukces z tym portalem to 100% szczęścia.

Nie pozdrawiam moderacji, nie pozdrawiam Białka i możecie mi bana dać bo i tak tu zaglądać więcej nie będę. Nie dość że ostatnio na wykopie panuje orlenowska cenzura to jeszcze plujecie nam w twarz produktem który wypuszczacie. WSTYD

#gownowpis #przemyslenia #afera
  • 1
  • Odpowiedz