Wpis z mikrobloga

KONIEC ŚWIATA JEST BLISKI

Głęboko wierzę, że środowa, pogodowa apokalipsa pozwoli choćby niewielkiej grupie autochtonicznych mieszkańców Wrocławia przetrwać. Liczę na relację na żywo z tego wydarzenia ze strony użytkownika @SayNoToPrzegryw, gdyż niestety moje rejony ominie najbliższy kataklizm, a chętnie dowiem się jak to jest walczyć o przetrwanie. Jeżeli w gorący dzień potrafisz napisać 10 gównowpisów o tym, że jest zimno to liczę w środę na przynajmniej 100.

#pogoda
2aVV - KONIEC ŚWIATA JEST BLISKI

Głęboko wierzę, że środowa, pogodowa apokalipsa p...

źródło: comment_16738929136UFjIyclz26dum7kVcXmA1.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@2aVV: Jak będzie mróz i słońce to niech sobie będzie, chociaż wole najbardziej dzisiejszą wersje czyli 7 stopni i slonce (to moja ulubiona wersja zimy) ale z dwojga złego ten KATAKLIZM jak to opisujesz sarkastycznie to lepsze to aniżeli szaruga z wiatrem i deszczem.
  • Odpowiedz
@SayNoToPrzegryw: Jako, że co drugi wpis zaprzeczasz sam sobie (pewnie przez problemy z pamięcią związane z alkoholizmem) to przyjmuje, że twoje poglądy to średnia ze wszystkich pisanych głupot.

Czyli wiatr i deszcz to najpiękniejsza pogoda zgodnie z twoim ulubionym hasłem "#!$%@?"
  • Odpowiedz
@2aVV: Kurde, te wklejanie na sile, ze to moja ulubiona pogoda byku to już nudne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Proszę zmienić dyskietkę z tekstami na nową, bo już nie chce mi się setny raz powtarzac, ze Twoja wiara w zimę śnieżną i mrozem w Polsce jest jak wiara w świetego Mikołaja przez dziecko… to i to nie istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SayNoToPrzegryw: Fakt, dlatego przestałem merytorycznie udowadniać jak mocno #!$%@? masz poglądy.

Na szczęście podobno niedługo w Polsce będzie w styczniu jak na Cyprze i skończą się te jałowe dyskusje. Obyś tylko przeżył najbliższą środę.

I liczę, że za tydzień znów uraczysz nas jakimiś przyjemnymi urojeniami podróżniczymi. Może Indonezja teraz? Albo Madagaskar?
  • Odpowiedz
@2aVV: Po prostu stwierdzam, ze najlepszy klimat do życia to klimat srodziemnomorski i taka jest prawda. Szczęśliwi ludzie, ponad 300 dni słońca i przyjemne temperatury i brak zimy (uwaga, przyroda żyje pomimo jej braku) i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A polski klimat oraz ogólnie klimat środkowo-północnej Europy to kiła i gnój, prawie identyczny jak na wyspach powoli.
  • Odpowiedz
@SayNoToPrzegryw: +45 w Sewilli, idealnie przyjemną temperatura. Mogłoby być jeszcze z 10 stopni więcej dla większego komfortu.

kiła i gnój


Ciężko masz w tej swojej piwnicy. Całe szczęście, że Polska to coś więcej niż twój 15 metrowy "apartament".
  • Odpowiedz