Wpis z mikrobloga

@Leevvir: takie coś i coraz bardziej walnięte prawo odnośnie tego co jest przemocą, ostatnio pis klepnął ustawe, wedle której wydzielanie hajsu różowej to przemoc ekonomiczna i strach jako sub 5 będzie sie na siłowni pokazać.
  • Odpowiedz
czekaj czyli jak dbasz o finanse w małżeństwie i nie pozwalasz żonie wydawać na głupoty to jest to przemoc ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Leevvir: Zawsze twierdziłem, że przemoc rozwiązuje wszelkie problemy. Mam chyba kolejny argument ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@an0nisnanana:

Dlaczego nie optują za siłowniami wydzielonymi dla przedstawicieli poszczególnych płci? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Bo im nie przeszkadza, jak mężczyźni patrzą. Im przeszkadza, że patrzą ci, co akurat nie mają patrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
@Leevvir: bo to USA, gdyby to było w Polsce to p0lka rzuciłaby się na mokebe i go udusiła swoją piczą, a nie żadne molestowanie.

Żartowałem XD p0lki nie chodzą na siłownię xD
  • Odpowiedz
@Leevvir: Ostatnio na siłowni obok mnie przechodziła babka w prześwitujących leginsach i stringami pod tym. Całą dupę jej było widać. Ciężko było nie spojrzeć choć na chwilę. Gdyby facet tak przyszedł ubrany to tak samo bym spojrzał bo po prostu takie #!$%@? rzucają się w oczy. Przydałby się jakiś dress code na siłowni bo baby w swojej potrzebie atencyjności to zaraz nago będą łazić.
  • Odpowiedz