Wpis z mikrobloga

@Riczard: takie pytanie z dupy może trochę ale czemu wy dajecie aż takie #!$%@? co do treści, których nie chcecie oglądać?

Ja np nie ruszałem kijem całego netflixowego wiedźmina czy tych pierścieni władzy xD Nie lepiej skupiać się na treściach które faktycznie was interesują, zamiast podbijać oglądalność bezpośrednio lub pośrednio rakowym tworom? xD

Nie ma nic gorszego dla producenta serialu niż brak rozgłosu i niskie zainteresowanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kismeth: mam dokładnie to samo. Ten serial jest tak mocno #!$%@?, że ten motyw mógłby być prawda. @Kryspin013: jakby to była zupełnie nowa bajka to miałbym to w dupie, pewnie nikt by tego nie oglądał. Ale tutaj zniszczyli coś na czym się wychowały tysiące dzieciaków .
Ja np nie ruszałem kijem całego netflixowego wiedźmina czy tych pierścieni władzy xD


@Kryspin013: Ja bym nie ruszał, ale lubię universum Wiedźmina i LOTR. Nie moja wina,że zamiast wymyślić coś swojego wolą iść na łatwiznę i niszczyć istniejące marki. Nie obejrzałem do końca, bo się nie dało, po prostu szkoda co oni zrobili z tym.
@Kryspin013: jakby to była zupełnie nowa bajka to miałbym to w dupie, pewnie nikt by tego nie oglądał. Ale tutaj zniszczyli coś na czym się wychowały tysiące dzieciaków .


@Crisu: niby trochę masz rację ale ja już się nauczyłem, żeby aż tak się nie przywiązywać do marek odkąd bethesda zgwałciła mi fallouta.
@Kryspin013: Ja bym nie ruszał, ale lubię universum Wiedźmina i LOTR. Nie moja wina,że zamiast wymyślić coś swojego wolą iść na łatwiznę i niszczyć istniejące marki. Nie obejrzałem do końca, bo się nie dało, po prostu szkoda co oni zrobili z tym.


@djtartini1: no spoko, ale te wysrywy netflixa sam Sapkowski przyklepał xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kryspin013: Ja bym nie ruszał, ale lubię universum Wiedźmina i LOTR. Nie moja wina,że zamiast wymyślić coś swojego wolą iść na łatwiznę i niszczyć istniejące marki. Nie obejrzałem do końca, bo się nie dało, po prostu szkoda co oni zrobili z tym.


@djtartini1: no spoko, ale te wysrywy netflixa sam Sapkowski przyklepał xD

@Kryspin013: no tak średnio bym powiedział, tak średnio...

https://cdaction.pl/newsy/wiedzmin-sapkowski-niezbyt-wylewnie-wyrazil-opinie-o-serialu-netfliksa
@Kryspin013: no tak średnio bym powiedział, tak średnio...

https://cdaction.pl/newsy/wiedzmin-sapkowski-niezbyt-wylewnie-wyrazil-opinie-o-serialu-netfliksa


@Kismeth: nawet w linku który podesłałeś jest info, że sapek nie krytykuje serialu. Ale z jedną rzeczą muszę ci przyznać rację. Wydawało mi się, że sapek brał udział przy tym jako doradza. Będę musiał obadać ale wydawało mi się, że Bagiński mówił w jakimś wywiadzie z nim chyba przy premierze 2 sezonu.