Wpis z mikrobloga

@czuczer: właśnie bardzo dobrze, Arsenal nie zdobył mistrzostwa nawet za złotej ery Wengera.

Nie ma nic piękniejszego gdy petrodolary nie wygrywają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie w przyszłym roku Guardiola zrobi małe wzmocnienia za 500kk i powalczy :D
@janosikk dla kogoś ktoś od 35 lat kibicuje United fakt że Arsenal wygrywa z petrodolarami mam daleko w dwunastnicy. Z resztą już dawno pogodziłem się że topowe drużyny piłkarskiej to będą albo petrodoloary albo US. Więc nie rusza mnie to
@czuczer: żenujące, ale tacy już są kibice mułów. Życzyć przeciwnikom kontuzji, bo samemu nie ma się sportowo podjazdu. Wstyd by mi było coś takiego pomyśleć, a co dopiero napisać. Żałosne
@Krakatoa no tak - to nie znaczy że im tego życzę tylko że wygląda na to że coś takiego mogłoby zachwiać ich gra. To nie znaczy że mówię "oby złapałi kontuzje" ale :) nie wymagam wiele od Ciebie :)
@czuczer: ah te boomerskie uśmieszki na koniec zdania, żeby "podkreślić swój dystans i wyższość" xD

nie umiesz się przyznać do błędu to nie, dla mnie twój wpis jest żenujący, ale to tyle co możesz zrobić w tym sezonie, a mam nadzieję, że i w następnym i jeszcze kolejnym, kiedy utd będzie oglądało plecy czołowych klubów