Wpis z mikrobloga

@LuckyStrike ten samochodzik z ostatniego filmu przypomina mi rav4, w sensie z zewnątrz takie pierwsze skojarzenie. Z ciekawości ten masz za 100k a gdybys miał brac Japończyka to jaka różnica w cenie za używany roczny Rav4 w hybrydzie? Nowe u nas po 180k chodzą, ale wiadomo u nas mamy dużo opłat dodatkowych. Zastanawia mnie czy taka używka w Chinach tzn Ravki nie była by nie wiem 40k droższa ale za to Japończyk.

Drugie pytanie importowane samochody w Chinach są znacznie droższe czy jak to tam wyglada? Strzelam ze będą tańsze niż w Europie (np Amerykańskie czy Japońskie) bo mniejsze podatki.

Trzecie pytanie - jak wyglada kwestia kredytu lub leasingu / w ogóle obcokrajowiec ma szanse czy trzeba gotowa płacić?

I pytanie od hejterow nie wkurza Cię skrzypienie auta?
(https://youtu.be/qjdC0t0x-94 na ostatnich 40 sekundach filmu jak dotykasz tej deski to zgrzyt jak w Renault Thalia którym smigalem 12 lat temu. Mój samochód tez skrzypi ale to Amerykaniec i generalnie nie jakiś mega nowoczesny samochód, do tego tak głośny ze i tak mi to nie przeszkadza. Ale w hybrydzie to może przeszkadzać.

#pytaniedoluckiego #samochody #chiny
  • 1