Wpis z mikrobloga

@windows95: i jak? Najlepsze jest to, że często Węgrzy się uważają za lepszych od Rumunów dużo i jak się z nimi gada to mówią, że tam w Rumunii bieda, dziadostwo xd a jak się wjeżdża ze wschodnich Węgier do Rumunii to zmiana na plus, lepsze drogi, żywe wioski i w ogóle( ͡° ͜ʖ ͡°) jasne to najbogatszy region i na południu czy wschodzie nie jest tak kolorowo
@windows95: jak jeżdżę czasem na Węgry, to w większości miast mam tylko jedno skojarzenie - moje małe, podkarpackie miasteczko 20 lat temu. Wszystko szare, stare, ludzie jak zabiedzeni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bombastick: tak tak, no jednak Węgry mają Budapeszt to ładne miasto i jednak ciekawsze pod wieloma względami od Bukaresztu czy Sofii. Ale czy to życia lepsze to też inna sprawa. Jeszcze niedawno pewnie tak, teraz przy tym ultra szybkim spadku poziomu życia na Węgrzech pewnie już nie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bombastick: tak tak, no jednak Węgry mają Budapeszt to ładne miasto


@Olbor: który zbudowali Austriacy, bo węgier nie jest zdolny do spuszczenia wody w kiblu a co dopiero zbudowania czegokolwiek
Znam tylko kraj o nazwie Ukraina,


@windows95: Z małej czy z dużej bez znaczenia, byłem tam w 2018 i jedno słowo cisneło mi się na usta - ruina. Żeby z jednego z najbogatszych pod względem zasobów kraju zrobić najbiedniejszy kraj w Europie to trzeba być ubogim na umyśle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Żeby z jednego z najbogatszych pod względem zasobów kraju zrobić najbiedniejszy kraj w Europie to trzeba być ubogim na umyśle.


@alfaiomega1: o twojej rosji także nie było na razie mowy w tym wątku więc w dalszym ciągu nie wiem o czym #!$%@?
@PomidorovaLova: "Ukrainie zajmie to jeszcze mniej czasu" - mając rozwalony kraj praktycznie w drobny mak, kiedy infrastruktura krytyczna u nich leży, a poziom oligarchii i korupcji jest u nich #!$%@? w kosmos, że Polska nigdy nie mogła się z nim równać, taki wysryw, dobre, uśmiałem się.