Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#android #pixel Oficjalny program do wiadomości - jak do #!$%@? nędzy w danej konwersacji szybko zaznaczyć wszystkie wiadomości? Jakiś wątek ma np. 100 wiadomości, chcę usunąć 90 z nich. Idealnie jakbym mógł wybrać, które chce zachować, a potem odwrócić zaznaczenie.
Żadnej takiej opcji nie mogę znaleźć. Bardzo lubię pisanie SMS-ów na komputerze, bez żadnego połączenia z telefonem, nawet autoryzacji adb nie potrzeba. Świetna sprawa jakby ktoś nie wiedział o tym ficzerze. Ale szybkie zaznaczenia wielu wiadomości do usunięcia - keep dreamin' boy. To kpina żebym musiał na chwilę zmieniać domyślną apke na np. textrę, w niej uporządkował wątek, jeden lub kilka, bez większej różnicy, bo ktoś ze sprawnym mózgiem zajmuje się funkcjonalnością tej apki. Czy w starszym Androidzie była taka opcja, a wycofali ją w 13? Bo tak na 51% jakbym kojarzył, a właściwie to był pewny, że po dłuższym przytrzymaniu jednej wiadomości wyskakiwała opcja zaznaczenia wszystkich. Ale mogło to być na prawdę bardzo dawno temu, może nawet jeszcze nie na pikselu, a neksusie (tym od LG, 4. generacja - świetny telefon, nawet dzisiaj polecam, oczywiście innemu odbiorcy niż typowy, bardziej dla np. dziecka, do grania, do tyrania I nie przejmowania się tym, bo jak coś się siebie to wystarczy 200~300zł na następny identyczny telefon. W międzyczasie jakimś niesamowitym sposobem udało się przywrócić mako do żywych, bo chyba był to też fenomen forum np. XDA, ilość wątków i aktywność utrzymywała parę wątków z działu mako/dev, recovery, kernel, roms (to jeden dział, to samo "podforum") na głównej stronie w topce "najbardziej gorących" tematów i dyskusji. Może to było że 3-4 lata temu. Ściana na XDA to najczęściej wątki zatytułowane jak wgrać Magisk? [question] I wydaje mi się, że o ile pytań było więcej od odpowiedzi i innych typów (flair), to też na głównej stronie z 1-2 najgorętsze wątki to były temat jw. tylko zamiast flary pytania był tutorial. No, ale dosyć o prehistorii, co z tą apka Googla do SMS-ów?

#android13 #androidt #androidboners #google