Wpis z mikrobloga

@sthlm: W zeszłym tygodniu byłam w Kairze z Hurghady, wycieczkę załatwiłam u Marty Abd Elsamie. Kontaktowałam się przez WhatsApp i wszystko poszło sprawnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sthlm: mysmy byli z bumerangami Egiptu na 4 wycieczkach i polecam ich bo wszystko było w jak najlepszym porządku, super kontakt i dobra organizacja.

@Zaff: Marty z el sahel travel z kolei nie polecam bo tu mieliśmy non stop problemy - na stronie mają informacje w jakie dni odbywają się wycieczki, a po kontakcie okazało się że jednak odbywają się losowo w zależności od ilości chętnych i nasza rozpiskę mogliśmy
@Shyvana: a udało wam się może coś u nich wynegocjować? I może jakiś pro tip jak zadbać o sieć w tel? Jakieś startery na lotnisku czy coś innego? Dzięki!
@Wierszu u boomerangow? Cos tam wtedy było chyba jakieś 10% znizki przy zamówieniu 3 wycieczek i więcej. Ale to było info ze strony, sama o nic nie pytałam bo ceny i tak były niskie, 50$ za Kair i 30 za Orange Bay także pls ¯_(ツ)_/¯

Co do internetu to tak, kupcie starter na lotnisku. My zawsze kupujemy najmniejszy możliwy z We i potem przez aplikację sami doładowujemy transfer revolutem i wychodzi 3x