Wpis z mikrobloga

@Tondi_88: imo z 90zl bo bedziecie musieli wziac dwie taksowki. Jak dasz rade z bolta znalezc taka 8 osobowa to i tak wyjdzie podobnie. Jesli jedziecie pociagiem to lepiej wysiasc w Gdansku Oliwa
@Tondi_88: w mojej firmie:
z Gdańska Głównego:10 km
Start 9 zł
9 km x 4 zł = 36 zł
dopłata za busa 50 zł
dopłata za fotelik (nie podstawkę) 25 zł
razem: 120 zł

z dworca w Oliwie: 2,7 km
Start: 9 zł
2 km x 4 zł = 8 zł
dopłata za busa 50 zł
dopłata za fotelik: 25 zł
razem: 92 zł

z dworca w Oliwie 2 małe taksówki
wysiadzcie w oliwie przede wszystkim chyba ze nie chodzi o główny jako dworzec


@zlotuwa: @mcsQ: O co z wam z tym chodzi? Przecież z Oliwy do Głównego jest kawał drogi, a jak OP pisze o głównym to chyba chodzi o okolice centrum nawet jeśli nie chodzi o sam dworzec.
@PrzodownikPracy: dziekiyza rozpiskę. Mamy bilety Pendolino do dworca głównego ale myślę że damy radę podjechać dalej do oliwy bo rzeczywiście jest sporo bliżej. W hotelu byliśmy już kiedyś z dzieckiem i hotel ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zlotuwa: Nie znam Krakowa. Jak chodzi o Gdańsk to dla mnie Gdańsk Główny to okolice dworca od powiedzmy zieleniaka do Huciska. A jak z kolegami się umawiam, że tym razem idziemy na browara do Głównego zamiast do Wrzeszcza to znaczy, że idziemy na starówkę. Wiem, że nie ma takiej dzielnicy ani obszaru administracyjnego ale jestem przyzwyczajony tak mówić. A poza tym i tak jak się do tego ma Oliwa? Przecież to