Wpis z mikrobloga

@Tang0: najlepsze że te dwa obrazki się nie wykluczają i można to naukowo i analitycznie uargumentowac. I wcale nie czyni go słabym trenerem i nie odbiera żadnej zasługi
@Tang0:
1) #!$%@? zarząd
2) klopp i jego zajezdzanie klubu, ktore odbija sie klubowi juz od 2 lat
3) liczenie na fart, ze bez wzmocnien (zwlaszcza srodka pola) i regularnego pobudzania zawodnikow do walki o sklad dalej bedzie sie jechalo obok City, ktore co okienko kombinuje, doklada
4) #!$%@? Oxlade w pierwszym skladzie i Henderson z opaska to jest jakis sabotaz klubu

To jest wina wielu ludzi, ale tez Kloppa. #!$%@?
liczenie na fart, ze bez wzmocnien (zwlaszcza srodka pola)


@wicked93: Wincyj napastników i skrzydłowych. Thiago wytrzyma ( ͡° ͜ʖ ͡°) A i tak najśmieszniejsze że mając tylu napadziorów z Brighton grał Oxlade z przodu XD
@Romeqq87: sam nie mam pojecia czemu nie zaczynal Carvalho czy chocby Elliott. Ja nie wiem, moze to jest akcja "niepelnosprawni w pracy" i promowanie goscia, ktoremu MIEJMY nadzieje nie przedluza wygasajacego w czerwcu kontraktu?
@Romeqq87: a wiesz, umierajacy pewnie byl po kontuzji. Ja sie boje co jest teraz, a co dopiero bedzie latem, bo nie wyobrazam sobie przedluzenia umow ze wszystkimi parodystami, ktorym sie koncza umowy w czerwcu. Jak tutaj trzeba juz ze 2 pomocnikow srodkowych do skladu xd